Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy ze swoimi bliskimi w prawdziwie magicznej atmosferze. To także moment, kiedy obdarowujemy się wzajemnie prezentami.

Ta bardzo przyjemna część świętowania na etapie wybierania prezentu może zamienić się w koszmar, jeżeli nie znamy swojej drugiej połówki wystarczająco dobrze, aby mieć pewność, że podarunek przypadnie jej do gustu. Popularnym prezentem jest np. bielizna damska lub kosmetyki. Jeśli jednak chcesz spróbować czegoś innego, szukanie inspiracji w Internecie jest dobrym pomysłem. W tym przypadku musisz dokładnie przemyśleć każdy prezent pod kątem potrzeb i upodobań Twojej partnerki.

1. Voucher do SPA lub salonu kosmetycznego
Jest to wybór, z którego ucieszy się każda kobieta. Jednak i tutaj możemy napotkać kilka pułapek. Mężczyźni zazwyczaj nie interesują się dogłębnie zabiegami kosmetycznymi i ich przeznaczeniem, dlatego łatwo jest popełnić gafę zapisując partnerkę na przykład na zabieg redukujący tkankę tłuszczową. Lepiej jest wybierać bardziej neutralne zabiegi, tak jak na przykład relaksujące masaże, albo wykupić dzień otwarty w SPA tak, aby obdarowana sama mogła zdecydować, z czego chciałaby skorzystać.

2. Karnet do szkoły tanecznej
Od jakiegoś czasu w Polsce biją rekordy popularności tańce takie jak twerk, czy pole dance. Na zajęcia te uczęszcza wiele kobiet w różnym wieku, z różnymi typami sylwetek. Na lekcjach można doskonale się bawić, a przy tym podnieść swoją pewność siebie i uwierzyć we własną kobiecość. Jeżeli Twoja partnerka nie tańczyła do tej pory, wybierz karnet podstawowy. Wiele szkół tańca gdzie odbywają się zajęcia umożliwia ewentualną zmianę rodzaju zajęć, jeżeli wybrane przez kupującego nie do końca zadowalają osobę, która otrzymała prezent.

3. Zestaw do manicure hybrydowego
Moda na tzw. hybrydy rozpoczęła się kilka lat temu i trwa w najlepsze. Jeżeli Twoja partnerka jeszcze nie ma zestawu do tworzenia małych arcydzieł na paznokciach, koniecznie musisz o to zadbać! Nie musisz zdobywać szczegółowej wiedzy na temat tego rodzaju manicure lub paznokci ogółem, ponieważ większość firm produkujących lakiery hybrydowe ma w swoich sklepach dostępne gotowe zestawy wraz z lampą oraz wszystkimi innymi rzeczami niezbędnymi do osiągnięcia pięknych paznokci!

4. Biżuteria
Chociaż biżuteria wydaje się być oklepanym i banalnym pomysłem, wcale nie musi taka być! W Internecie znajdziesz wiele osób, które tworzy własną autorską biżuterię na zamówienie. W ostatnim czasie hitem są pierścionki i wisiorki wykonane z drewna, które cieszą oko swoim wyjątkowym wyglądem, a przy odpowiedniej pielęgnacji przetrwają wiele lat. Popularnością cieszy się także ręcznie wykonana biżuteria srebrna, którą artyści wykonują w niepowtarzalnych wzorach. Pamiętaj jednak, ze decydując się na zamawianie biżuterii, a nie zakup gotowej, musisz zadbać o to wystarczająco wcześnie.

5. Elektroniczne akcesoria wspomagające dbanie o urodę
Istnieje wiele gadżetów, które ułatwiłyby nam kobietom życie, jednak nie zawsze są to artykuły pierwszej potrzeby i często zdarza się, że odkładamy ich zakup w nieskończoność. Przykładem takiego urządzenia może być pielęgnica do włosów. Wygląda ona jak prostownica, jednak nie wytwarza ciepła, tylko ultradźwięki, które wspomagają wchłanianie składników odżywczych z masek pielęgnacyjnych wgłąb włosa. Innym gadżetem tego typu może być elektroniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy. Wspomaga ona działanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach do mycia twarzy, a sam masaż sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej jędrna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here