Aksamitne Mleczko wygładzające od Kérastase. Opinie użytkowniczek

Każdej kobiecie zależy na perfekcyjnie wymodelowanych włosach. Niestety, kiedy pojawiają się trudności z ich ujarzmieniem, u wielu pań motywacja do stylizowania bardzo szybko spada. A przecież nie musi tak być. Można sięgnąć po konkretne rozwiązanie i pomoc, czyli Aksamitne Mleczko Wygładzające Aura Botanica (zapobieganie puszeniu się włosów).

Aksamitne Mleczko wygładzające z gamy Aura Botanica (zapobiegające puszeniu się włosów) to produkt bez spłukiwania, którego formuła w 99 procentach oparta jest na składnikiem pochodzących prosto z natury. Mowa o takich składnikach aktywnych jak: olejek z nasion słonecznika, olejek kokosowy (ręcznie wytłaczany, nierafinowany, jego organiczna proweniencja potwierdzona jest certyfikatem), olejek arganowy (pozyskiwany z lasów marokańskich) oraz ekstrakt z aloesu, którego dobroczynne właściwości są powszechnie znane. Z drugiej strony silikonów, parabenów i siarczanów tu nie znajdziemy.

Otrzymujemy remedium dla przesuszonych, pozbawionych połysku i witalności pasm. Na uwagę zasługuje również fakt, że produkt ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu nie obciąża włosów.

Aksamitne mleczko wygładzające: zapobieganie puszeniu się włosów

Kosmetyk zapobiega puszeniu się włosów. Powoduje, że są one gładkie i zdrowo się błyszczą. Co więcej, w warunkach 90-procentowej wilgotności włosy chronione są przed puszeniem przez 96 godzin. Jest to możliwe za sprawą wspomnianych wyżej odżywczych składników. Produkt jest dobrym rozwiązaniem, kiedy mamy zarówno normalne, jak i gęste włosy. W każdym z tych przypadków ich faktura pozostaje miękka, utrzymuje swoją objętość i zapewnia naturalny ruch włosów. Preparat sprawdzi się w naturalnym suszeniu włosów, ale nadaje się również do stosowania jako termoochrona przy stylizacji, do której używa się wysokich temperatur, nawet do 230 st. C.

Nie musimy przy tym obawiać się, co ponownie akcentujemy, że włosy będą sklejone i obciążone. Także przestylizowanie fryzury nie będzie kłopotem – wystarczy rozczesać włosy i nadać im całkiem nowy kształt. Plusem jest także łatwa do aplikacji konsystencja.

Opinie użytkowniczek

Panie podkreślają, że Aksamitne Mleczko Wygładzające zapobiega puszeniu się włosów, sprawdza się zarówno w pielęgnacji włosów normalnych, jak i uwrażliwionych (matowych i suchych w dotyku). Są też zdania, że preparat bardzo ładnie pachnie i do tego zapach ten przez pewien czas się utrzymuje. Jak wskazują, udało się uzyskać włosy lekkie i uniesione u nasady. Oczywiście dla niektórych wadą może być cena produktu. Z drugiej strony mają świadomość, że profesjonalny, luksusowy produkt z najwyżej półki nie może należeć do najtańszych, a w tym przypadku zdecydowanie cena idzie w parze z jakością.. Z drugiej strony bardzo ważne jest to, że mamy tu do czynienia z mleczkiem bardzo wydajnym. Kobiety, które przetestowały je na własnej skórze, mówią, że jedno opakowanie wystarcza na sześć miesięcy używania. Oczywiście przy założeniu, że rozsądnie się je aplikuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here