Bezbolesna depilacja laserowa bikini

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, powoli zaczynamy snuć plany o letnich stylizacjach. Pewnie w Twojej głowie pojawiają się też pytania – co zrobić, żeby uzyskać idealnie gładką skórę bez podrażnień i ciągle wrastających włosków? Kobiety uwielbiają czuć się komfortowo i swobodnie zwłaszcza, jeżeli chodzi o skórę na nogach i okolicach bikini. Pomyśl sobie, ile razy zdarzyło Ci się ją podrażnić, zaciąć i pozostawić ślad golenia się? Wiemy, jak pomóc Ci rozwiązać ten problem i zachęcić Cię do skorzystania z bezbolesnej depilacji laserowej bikini.

Bezbolesna depilacja laserowa – czy jest możliwa?

Oczywiście, obecnie na rynku kosmetycznym zabiegi depilacji laserowej stały się standardem. Od czego zatem zależy powodzenie zabiegu depilacji i jej bezbolesność? Przede wszystkim, żeby skuteczność depilacji była na najwyższym poziomie, a sam zabieg nie powodował bólu, niezbędny jest do tego odpowiedni rodzaj lasera do depilacji. Na rynku zdecydowaną przewagę ma laser Light Sheer Duet, który jest w stanie usunąć niemal 100% niechcianych włosków! Dodatkowo, salony Laser Delux, podczas zabiegu stosują specjalne kompresy chłodzące, które dodatkowo działają łagodząco na skórę i nie powodują bólu odczuwanego przy zabiegu depilacji laserowej.

Zalety depilacji laserowej bikini

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, czy zabiegi depilacji laserowej bikini są dla Ciebie, to wyobraź sobie, jak czułabyś się wstając w wakacyjny poranek w miejscu, oddalonym zaledwie kilka kroków do gorącej plaży… wiatr otula Twoje włosy, a Ty śmiało spacerujesz w swoim ulubionym kostiumie kąpielowym. I wiesz co? Nie martwisz się o żadne wrastające włoski w okolicach bikini, czerwone kropki po goleniu. Twoja skóra jest aksamitnie gładka i delikatna! Czy nie chciałabyś poczuć to na własnej skórze i zapomnieć o czasie przeznaczanym każdego dnia na depilację standardowymi metodami?

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej bikini

Musisz wiedzieć, że zabiegi depilacji laserowej  mają pewne przeciwwskazania. Zanim rozpoczniesz sesję depilacji laserowej pamiętaj o kilku zasadach:

  • nie stosuje się lasera na opaloną skórę – trzeba odczekać przynajmniej 4 tygodnie od momentu wystawiania skóry na słońce. To samo dotyczy się opalenizny po depilacji – musisz na minimum miesiąc zapomnieć o opalaniu, aby nie spowodować poparzeń skóry.
  • depilacji laserowej nie robimy w ciąży oraz przez cały okres karmienia piersią
  • wszelkie nowotwory są wykluczeniem do zabiegu
  • nie można wykonywać depilacji laserowej w trakcie infekcji wirusowe i grzybicze
  • bielactwo łuszczyca, rybia łuska
  • wyrywanie włosków w ciągu mniej niż 4 tygodni przed planowanym zabiegiem – np. pęsetą

Postaw na bezbolesną depilację bikini i zyskaj ogromny komfort! Zyskaj oszczędność czasu i ciesz się idealnie gładką skórą w każdej sytuacji. Pamiętaj, że zabiegi depilacji laserowej bikini, żeby przyniosły oczekiwane efekty to  muszą zostać wykonane w sprawdzonym salonie depilacji przy użyciu odpowiedniego lasera. W tym wypadku świetnie sprawdzi się laser diodowy Light Sheer!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here