Body dla dziewczynek

Ubranka dla noworodków mają pewien specyficzny styl oraz krój, który sprawia, że są wygodne zarówno dla maluchów, jak i dorosłych. Bez wątpienia wśród ubranek dla dziewczynek można znaleźć wiele cudownych strojów, które dodatkowo zachwycają rodziców swoją urodą i pomysłowością. Przykładem mogą być ciekawie przygotowane body z zabawnymi napisami i grafikami.

Body dla maluszka

Body to jedno z najchętniej wybieranych ubrań dla dziecka. Jest wygodne i posiada krój, który zabezpiecza dziecko przed zimnem. Nie podwija się i nie przesuwa jak zwykłe koszulki, dzięki czemu nawet w chłodniejsze dni dobrze chroni wrażliwego maluszka. Z kolei w czasie upałów świetnie sprawdzi się nawet jako jedyna część ubrania, pozostawiając dziecku ogromną swobodę.

Z tych względów body może być świetnym wyborem również jako prezent dla młodych rodziców. Jest jedną z tych części garderoby, która wymaga częstego prania, dlatego odpowiedni zapas ubranek tego typu może pomóc rodzicom w ubieraniu dziecka tak, aby było to dla niego jak najbardziej odpowiednie i zdrowe.

Body dla dziewczynki? Nie tylko pastelowe!

W przypadku małych dzieci często przyjmuje się, że najlepiej pasują do nich pastelowe kolory oraz biel. W przypadku dziewczynek prym wiedzie od wielu lat kolor różowy, co sprawia, że wielu rodzicom jest nawet trudno znaleźć ubranka w innych barwach. Właśnie dlatego wychodzimy z alternatywną propozycją, jaką jest czarne body dla dziewczynki. Czarne body będzie świetnym dodatkiem do ciemniejszych ubranek, a także ciekawą odmianą od bardziej typowych kolorów. Latem dziewczynka ubrana w ten kolor, który nie będzie zakryty innym ubraniem, na pewno przyciągnie uwagę, co także może spodobać się rodzicom, którzy lubią wyróżniać siebie i swoje dziecko.

Czarne body z ciekawym napisem

Jeśli chcesz dla swojego dziecka znaleźć naprawdę wyjątkowe ubranie, w szczególności możemy polecić ci body z ciekawymi nadrukami i napisami. Będzie nie tylko funkcjonalnym elementem bielizny, ale jednocześnie powie coś o maluchu i o jego rodzicach. Każde spojrzenie rodziny lub znajomych zaowocuje dzięki temu dodatkowym uśmiechem, który pojawi się na widok takiego dodatku.

Wśród naszych faworytów znalazły się między innymi czarne body z napisem “będę starszą siostrą”, wykonane w wersji z krótkim i długim rękawem. Dzięki możliwości umieszczenia tam również miesiąca, sprawdzą się również jako zabawna, a jednocześnie trochę sentymentalna pamiątka z tego wczesnego okresu życia oraz kolejnej ciąży.

Na stronie DrukoWish znajdziesz jeszcze więcej podobnych ubranek, które pozwolą ci na całkowitą personalizację i sprawią, że twój maluch będzie wyglądał wyjątkowo. Wybierz te, które najbardziej przypadną ci do gustu i eksperymentuj z intrygującymi nadrukami, by znaleźć wymarzony styl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here