czarna farba do włosów

Zastanawiasz się czym powinna charakteryzować się czarna farba do włosów, aby dawała na twojej głowie jak najlepsze efekty? Cóż, z pewnością powinna być bez amoniaku, ponieważ to właśnie amoniak jest składnikiem, który niszczy włosy. Jeżeli więc wybierzesz farbę dowolnego koloru bez tego składnika, to będziesz lepiej dbać o swoje włosy! Niemniej jednak czarny kolor na głowie można uzyskać na różne sposoby! Co powiesz chociażby na hennę? Henna barwi włosy (nie tylko na głowie, ale także brwi i rzęsy) na ciemne kolory. Wystarczy zakupić odpowiedni odcień henny, aby zyskać właśnie czarny kolor!

Najlepsze farby do włosów

czarna farba do włosówNa rynku w obecnych czasach jest duży wybór różnych farb do włosów, które pochodzą od różnych topowych producentów. Aby wybrać tę najlepszą farbę dla swoich włosów, należy nie tylko przeanalizować skład, ale także poczytać opinie o danym produkcie. Co o nim sądzą osoby, które już go stosowały? Dzięki temu będziesz w stanie wybrać najlepszą farbę dla siebie i swoich włosów.

Oczywiście należy pamiętać, że farby z amoniakiem mogą niszczyć włosy. Co prawda czarna farba do włosów nie jest tak niebezpieczna jak rozjaśniacz, jednak za jej pomocą także możesz wyrządzić swojej fryzurze krzywdę. Dlatego tak ważne jest unikanie amoniaku. Na szczęście na półkach w drogeriach mnóstwo jest różnych farb, które właśnie tego amoniaku nie zawierają! No i możesz także eksperymentować z innymi produktami! Zdecydowanie znajdziesz hennę w kolorze czarnym oraz tonery do włosów. Te drugie są o tyle dobre, że wypłukują się po kilku myciach, przez co jeżeli kolor ci się nie spodoba, to z łatwością z niego zejdziesz!

Różne alternatywy

Jak więc widzisz nie tylko czarna farba do włosów wchodzi w grę, bo masz także inne, różne alternatywy z których warto skorzystać! Jeżeli chcesz świadomie pofarbować włosy, to zapewne zrobisz to z jak najmniejszą dla nich szkodą, wybierając chociażby produkty bez amoniaku, albo wręcz takie pochodzenia naturalnego. Farbowanie włosów wcale nie musi mieć niczego wspólnego z niszczeniem ich!

Jeżeli więc chcesz mieć piękną fryzurę to zdecydowanie możesz ją mieć! Nikt nie broni ci uzyskania na głowie dokładnie takiego koloru jaki chcesz mieć! Pamiętaj jednak o zachowaniu bezpieczeństwa przed farbowaniem! Zawsze staraj się robić test uczuleniowy zanim postanowisz nałożyć farbę na włosy, dzięki temu unikniesz rozczarowań i reakcji alergicznych! Twoja skóra głowy oraz twoje włosy z pewnością ci za to podziękują i będą wyglądać pięknie w nowym kolorze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here