Doczepiane rzęsy – czy warto skusić się na doklejane rzęsy?
Ryzyko w doklejaniu rzęs wiąże się z używanym do tego zabiegu klejem. Należy zwrócić uwagę na to, czy nie zawiera on formaldehydu czy innych szkodliwych substancji chemicznych. Zawsze powinniśmy przeprowadzić test alergiczny. W przypadku gdy rzęsy są przyklejane zbyt często a nasze naturalne rzęsy nie mają szansy by „”odpocząć””, może się zdarzyć, że naturalne rzęsy wypadną. Warto doklejane rzęsy zostawić na specjalne okazje, a na co dzień zadbać o pielęgnacje własnych rzęs.

Plamienie w ciąży – jakie są przyczyny krwawienia w ciąży?
Każde plamienie w trakcie ciąży sprawia, że przyszła mama wpada w panikę. Nie zawsze są one groźne, zawsze jednak wymagają konsultacji z ginekologiem. Plamienie na samym początku ciąży może oznaczać zagnieżdżenie się jaja płodowego w macicy. W późniejszym etapie ciąży krwawić może polip lub niewyleczone nadżerka. Niektóre kobiety przez całą ciąże mają plamienia w dniu, w którym wcześniej występowała miesiączka. Obfite krwawienie może także zwiastować poronienie, ale przy szybkiej reakcji często udaje się uratować ciąże.

O czym może świadczyć podwyższony kwas moczowy?
Podwyższony poziom kwasu moczowego może zwiastować początek kamicy moczanowej. Jego źródłem jest nadmierne zakwaszenie moczu i jego niskie pH. Jednym z objawów kamicy jest atak kolki nerkowej, częste parcie na mocz i pieczenie podczas jego oddawania. Zwykle kamica mija, kiedy wydali się złogi moczanowe ale choroba może powracać jeśli nie zmienimy swojego sposobu odżywania.

http://www.darmoland.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here