Smartband
fot. Pixabay.com

Smartband to idealne urządzenie wielofunkcyjne dla sportowców. Coraz więcej osób zakłada je na nadgarstek podczas treningu, aby monitorować swoją kondycję i postępy. Jakich funkcji możemy dziś szukać w smartbandach? Pewnie domyślacie się, że naprawdę wielu! Producenci prześcigają się w ich doskonaleniu i coraz większej ilości oferowanych opcji.

Przeczytaj też: http://www.droga.com.pl/smartband-wielofunkcyjne-urzadzenie-sportowe-jakie-ma-funkcje/

Smartband – co to takiego?

Smartband jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które powstało z myślą o sportowcach i osobach prowadzących aktywny tryb życia. Ta inteligentna opaska, bardzo niewielkich rozmiarów, zgrabna i jednocześnie elegancka, doskonale sprawdza się przy monitorowaniu podstawowych funkcji życiowych podczas treningu. Ale to nie jedyna jej funkcja i zaleta. Dlatego też na zakup smartbanda coraz częściej decydują się również osoby, które z aktywnym trybem życia mają niewiele wspólnego. Traktują opaskę jako inteligentne urządzenie, które można wykorzystać również do innych celów. Jest ona bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, a wbudowane w nią czujniki mogą mierzyć wiele różnych aktywności, jakie wykonujemy w ciągu dnia, a nawet w nocy.

Najpopularniejsze funkcje smartbandów

Jeśli zastanawiacie się nad tym, dlaczego smartbandy są tak popularne, wystarczy, że przeanalizujecie kilka ich funkcji. Sami przekonacie się, że mogą nam bardzo dobrze towarzyszyć w codziennych aktywnościach. Smartband policzy kroki, jakie wykonałeś w ciągu dnia. Jeśli wiesz o tym, że do zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia powinieneś ich codziennie wykonać około 10 tysięcy, zobaczysz, że z pomocą smartbanda zaczniesz tego pilnować. Dowiesz się dzięki opasce również tego, ile czasu zajęło Ci wykonanie tych 10 tysięcy kroków, jaki dystans pokonałeś w tym czasie oraz ile spaliłeś kalorii. Sam więc widzisz, że wiedza, która płynie do Ciebie z tej inteligentnej opaski będzie na wagę złota, jeśli zechcesz żyć aktywnie, a przy tym podnosić swoje osiągnięcia, poprawiać wydolność i coraz lepiej dbać o kondycję.
Ponadto opaska zmierzy również tempo Twojego tętna podczas aktywności fizycznej, a także podczas spoczynku. Ta funkcja bardzo szybko pomoże Ci odkryć jakiekolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu Twojego serca, gdyby takie miały wystąpić. Mało tego, smartband pomoże Ci wyregulować odpowiednio Twój sen. Sprawdzi, ile czasu spędzasz aktywnie, a ile śpisz, a przy tym policzy również, jak długo zajmuje Ci faza aktywna i nieaktywna snu.
Zobacz też: http://www.rebeliakultury.pl/kto-i-dlaczego-powinien-stosowac-emolienty/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here