Damskie bluzy to nie jest nuda!

W głowach wielu kobiet bluzy nieodzownie łączą się z ubiorem czysto sportowym. Ku waszemu zdziwieniu, moda idzie całkowicie w inną stronę, a dziś pozornie nieciekawa bluza z kapturem znajduje swoją drogę nawet na najsławniejszych wybiegach światowych marek modowych! Może więc i wy powinnyście wziąć pod uwagę zakup jednej z bluz? Gwarantujemy wam, że świetnie na tym wyjdziecie!

Oficjalnie i do pracy

Do tej pory zapewne zakładałyście bluzę, jako okrycie wierzchnie, mające na celu uchronienie was przez niższymi temperaturami. Czemu jednak nie wykorzystać ich w nieco inny sposób? Przeglądając najróżniejsze blogi modowe, na pewno zauważyłyście, jak najsławniejsze gwiazdy noszą swoje ulubione bluzy wraz z… żakietami! Kto by pomyślał, że takie połączenie ma sens? Wbrew pozorom ma ono całkiem ciekawe cechy, gdyż łączy codzienny luz wraz z poważnym charakterem biurowego dress code’u! Same się zdziwicie, jak świetnie to wygląda!

Bluzy damskie możesz kupić na https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-dlugi-rekaw

Coś na co dzień

Co jednak z momentem, kiedy czas tego dnia nie musimy iść do pracy, a jedyne co nas czeka, to niezobowiązujące spotkanie w gronie znajomych? Nie martwcie się, gdyż mamy także coś na takie sytuacje! Co wy na to, aby założyć bluzę wraz ze… spódnicą? Tak — wiemy, że to nieco szalona wizja, jednak to naprawdę działa! Trzeba jednak pamiętać o tym, że w tym wszystkim musimy znaleźć pewien balans. Jeżeli nasza „góra”, czyli w tym przypadku nasza bluza, była nieco bardziej stonowana. To działa też w drugą stronę – gdy dół będzie mocno klasyczny, to daje nam to spore pole do popisu w przypadku bluzy! A ty, jaką stylizację stworzysz?

Podsumowanie

Jak widać, bluzy damskie wcale nie muszą być czymś nudnym i oklepanym. Tak naprawdę to od nas zależy, jak je ogramy, zarówno w pracy, jak i w codziennym ubiorze! Moda to jeden wielki plac zabaw i to my wyznaczamy jego granice. Mamy więc nadzieję, że przy najbliższej okazji pozwolicie sobie na nutę szaleństwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here