długie włosy męskie

Problem zapuszczania

Aby stać się posiadaczem długich włosów męskich, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Przygotuj się na to, że przez pewien czas będziesz musiał zacisnąć zęby i jakoś przetrwać etap przejściowy. Zapuszczanie włosów dobrze zacząć od wyhodowania dłuższej górnej warstwy. Pozwoli nam to na pewną manipulację naszymi włosami, ułatwiając odwrócenie uwagi od reszty włosów dziwnej długości. Zapuszczanie włosów dobrze byłoby omówić z fryzjerem. Dzięki temu dowiesz się co cię czeka przez najbliższe miesiące. Specjalista pomoże ci dobierać odpowiednie fryzury przejściowe, które pozwolą ci na dalsze zapuszczanie włosów, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego wyglądu. Warto też, żebyś miał jasno określony cel do którego dążysz, ponieważ określenie długie włosy męskie, jest dość nieprecyzyjne. Określ do jakiej długości chcesz zapuścić włosy i znajdź sobie wsparcie w postaci kogoś, kto będzie ci przypominał, że cel jest coraz bliżej, a co za tym idzie nie warto ścinać tego, co udało ci się zapuścić do tej pory.

długie włosy męskieUdało się! I co teraz?

Proces był długi i żmudny, ale w końcu się udało, stałeś się posiadaczem długich, męskich włosów. Super i co dalej? Tutaj już wszystko zależy od ciebie. Możesz bawić się w swojego własnego stylistę i poeksperymentować z układaniem długich włosów na różne sposoby. Możesz poszukać inspiracji w internecie, albo poprosić o pomoc swojego fryzjera. Jeśli natomiast masz zdrowe, gęste włosy zostaw je po prostu rozpuszczone. Efekt będzie świetny. Takimi włosami nie może się pochwalić zbyt duża ilość panów, więc z pewnością wyróżnisz się w tłumie.

Jak pielęgnować takie włosy?

Ponieważ większość panów nie poddaje swoich włosów takim zabiegom jak farbowanie czy rozjaśnianie, a także rezygnuje ze zbyt częstej stylizacji włosów na ciepło (kręcenie, karbowanie, prostowanie), ich włosy nie są przesuszone i zniszczone. Przynajmniej za bardzo. Proszę jednak pamiętać, że długie włosy wymagają jednak odrobinę więcej uwagi niż włosy krótkie. Dlatego, skoro już wykazałeś się siłą charakteru, która pozwoliła ci na zapuszczenie włosów, nie zmarnuj tego. Poświęć swoim włosom trochę czasu, a staną się twoim największym wizualnym atutem. Przede wszystkim regularne mysie. Długie włosy mogą przetłuszczać się szybciej. Po drugie odżywki. One naprawdę nie gryzą, a mogą rozwiązać wiele twoich problemów związanych z włosami. Odpowiednio dobrany produkt, dedykowany mężczyznom na pewno wygładzi twoje włosy, sprawi, że nie będą się plątać i będą wyglądały po prostu zdrowo. Ponadto, czesz swoją grzywę. Kołtuny nikomu nie dodają uroku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here