fryzjer

Jeszcze do niedawna strzyżenie oraz nałożenie farby na włosy, stanowiły główne powody wizyty w salonie fryzjerskim. I o ile ciągle te usługi są z powodzeniem wykonywane, to jednocześnie można dostrzec drugi kierunek takich odwiedzin. Wszystko wskazuje na to, że na wiele lat rozgości się w naszej kulturze trend polegający na tym, aby włosy wyglądały jak najnaturalniej. Specjaliści w tej branży potrafią uzdrowić nawet bardzo zniszczone włosy. Wystarczy poszukać kompetentnego salonu fryzjerskiego, który pracuje na wysokiej jakości kosmetykach.

Które salony fryzjerskie w Warszawie oferują profesjonalne zabiegi na włosy?

Nowe podejście do zabiegów fryzjerskich oferują salony należące do sieci Jean Louis David. Nazwa tej grupy pochodzi od jej założyciela. Jean Louis David to ikona światowego fryzjerstwa. Zyskał sławę dzięki swojej pasji do włosów. Według niego każda kobieta ma prawo do atrakcyjnego wyglądu, w tym fryzury dopasowanej do własnej osobowości. Najbardziej znaną zasługą tego artysty-fryzjera było zastosowanie techniki fryzjerskiej zwanej cieniowaniem.

Pierwszy salon Jean Louis David powstał w 1961 r. w Paryżu. Aktualnie pod tą marką funkcjonuje ponad 1000 salonów na całym świecie. Pod tym logo działa również niejeden salon fryzjerski w Warszawie. W samej stolicy jest ich bowiem ponad dwadzieścia, w tym w najbardziej atrakcyjnych galeriach handlowych (na przykład: C.H. Złote Tarasy, C.H. Promenada, C.H. Janki). Z usług sieci skorzystać można też w Krakowie, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Czeladzi, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Zabrzu oraz we Wrocławiu.

Wyróżnikiem firmy jest stosowanie najnowszych kosmetyków o tej samej nazwie. Stanowią one bazę zabiegów wykonywanych zarówno na kobiecych, jak i męskich włosach.

Usługi fryzjerskie dla Pań

W salonach sieci Jean Louis David można skorzystać z pełnego wachlarza usług fryzjerskich. W ofercie są takie zabiegi jak: mycie z masażem i czesanie, strzyżenie, farbowanie (w tym farbowanie z refleksami, farbowanie bez amoniaku), baleyage, dekoloryzacja, prekoloryzacja, ścianie grzywki, upięcia okazjonalne, keratynowe prostowanie włosów, ekskluzywne przedłużanie włosów, ekskluzywne zagęszczanie włosów, ekskluzywna zmiana koloru.

Jednak oprócz tych standardowych procedur, dużą popularnością cieszą się także zabiegi typowo pielęgnacyjne. Wśród nich wymienić można między innymi Rytuał Kérastase, czyli zabieg, podczas którego wykorzystuje się produkty Kérastase. Fryzjer dobiera odpowiedni kosmetyk do konkretnego typu włosa. Nakłada na włosy maskę oraz serum i wykonuje masaż relaksacyjny głowy. Taki zabieg ma właściwości stymulujące, rozświetlające, oczyszczająco-kojące, odmładzające. Włosy są gęste i jedwabiste. Na uwagę zasługują również takie zabiegi jak peeling oczyszczający, serwis włosów, czy kuracja JLD.

Usługi fryzjerskie dla Panów

Oferta salonów Jean Louis David skierowana jest także do mężczyzn. Każdy facet może tutaj zadbać o swoje włosy, brodę oraz wąsy. Fryzjerzy oferują strzyżenie, mycie i farbowanie.

Wielu Panów zainteresowanych jest także odsiwianiem. Jest to zabieg, którego efekty utrzymują się przez około 4 tygodnie. Polega na przyprószeniu siwych włosów preparatem od L’Oréal.

Warto podkreślić, że oprócz typowych zabiegów fryzjerskich, Panowie mogą także skorzystać z różnego typu kuracji mających wzmocnić włosy oraz nadać im blask. Wszystkie usługi wraz z opisem i cennikiem wymieniono na stronie internetowej sieci JLD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here