kominek

Zamówiłam moje drzwiczki do kominka ze strony ignif.com i jestem z nich bardzo zadowolona. Pierwszym, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło w tej stronie było to, że przywieźli mi moje drzwiczki do kominka w jakieś dwa dni. To całkiem niezły wynik, bo zwykle trzeba na nie czekać znacznie dłużej. To miłe, że tak dbają o klienta, że dostarczają w dwa dni, albo i krócej.

Kiedy przyjechał do mnie montażysta, od razu wiedziałam, że wie co robi. Zapytał tylko gdzie montujemy moje nowe drzwi kominkowe i od razu zabrał się do pracy. Sprawa była załatwiona w mniej, niż godzinę, co też mnie miło zaskoczyło. Nie mogłam wyjść z podziwu jak szybko, ale jednocześnie dokładnie pracuje ten człowiek. To naprawdę robiło bardzo dobre wrażenie i mogę spokojnie polecić jego usługi. Kiedy skończył, drzwiczki kominkowe wyglądały pięknie. Były dokładnie takie, jak widziałam na stronie internetowej. Byłam naprawdę pod ogromnym wrażeniem tego, jak ładnie to wszystko wyszło.

Montażysta powiedział mi, że ignif.com jest opcja ocenienia dostawcy i, że byłoby mu bardzo miło jakbym zdecydowała się wystawić mu ocenę. Powiedziałam, że oczywiście nie ma problemu, bo sprawił się naprawdę świetnie, więc na pewno dostanie ode mnie wysoką notę. Kiedy wyszedł, przyjrzałam się jeszcze dokładnie temu, jak wyglądają moje nowe drzwiczki do kominka i już byłam pewna, że wszystko zostało założone bez zarzutu. Dlatego też postanowiłam nie czekać i od razu wejść na stronę i wystawić ocenę mężczyźnie, który o to prosił. Mogłam tam dać od jednej do pięciu gwiazdek i napisać kilka zdań o tym, co myślę na temat usługi. Oczywiście dałam całe pięć gwiazdek, bo byłam bardzo zadowolona i napisałam dosyć długą opinię, w której pochwaliłam montażystę. Pisałam, że wszystko zostało zrobione szybko, ale jednocześnie dokładnie, ale przede wszystkim, że moje drzwiczki kominkowe wyglądają idealnie i, że jak jeszcze kiedyś będę chciała je zmienić, to na pewno tam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here