Fajne fryzury męskie

W przypadku męskich fryzur możemy zauważyć coraz większą kreatywność i możliwość wyboru. Niegdyś mężczyźni czesali się w jeden sposób, mieli włosy przystrzyżone na tę samą długość na całej powierzchni głowy, z tą różnicą, że jedni krócej, a inni dłużej. Dziś mężczyźni poświęcają znacznie więcej czasu na stylizację włosów i wybierają takie fryzury, które mogą w sposób oryginalny ułożyć. Wizerunek jest bardzo ważny w dzisiejszych czasach i dbanie o niego jest na pierwszym planie. A co jest modne w tym sezonie?

Fajne fryzury męskie

Panowie mają bardzo duży wybór, ponieważ w dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią ani włosy długie, ani krótkie, nawet na nienaturalne kolory, takie jak zielony czy niebieski, zaczynamy reagować z dużo mniejszym szokiem, niż miało to miejsce kilka i kilkanaście lat temu.

Jeśli mówimy o fryzurach krótkich, najmodniejszym cieciem jest obecnie wygolony tył i boki głowy oraz dłuższe włosy na górze, gdzie różnica między tymi dwoma długościami jest bardzo wyraźna, żeby nie powiedzieć drastyczna. Warto podkreślić, że takie cięcie to pewnego rodzaju baza, ponieważ stylizacja dłuższych włosów może być naprawdę dowolna i zależy od kreatywności oraz pomysłu fryzjera lub właściciela fryzury. Na pierwszym miejscu mamy fryzurę „na wikinga”. Według opinii mężczyzn, a także kobiet, jest to bardzo fajna fryzura męska, którą wybiera coraz więcej panów. Na pewno każdy już widział mężczyznę z taką stylizacją, jest ona bardzo charakterystyczna, ponieważ włosy na górze spięte są w kok lub kucyk. Kilka lat temu takie uczesanie mogłoby wywołać duże zdziwienie, jednak w obecnych czasach jest to jedna z najmodniejszych fryzur sezonu.

Do fajnych fryzur męskich należą również męskie boby, a więc włosy pół długie. Obecnie wiele popularnych, hollywoodzkich gwiazd płci męskiej słynie z tego typu uczesania. Polega ono na włosach średnich, najdalej do ramion, które zazwyczaj wystylizowane są na „artystyczny nieład”.
Wielu panów decyduje się na cięcie militarne, a więc bardzo krótko przystrzyżone włosy na taka samą długość na całej głowie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

http://www.takeitizzy.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDługie rzęsy
Następny artykułFarbowanie włosów i trwała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here