fryzury męskie z przedziałkiem

Czy warto zrobić sobie taką fryzurę?

Fryzura z przedziałkiem nie wychodzi z mody od lat, noszą ją mężczyźni w każdym wieku. Skąd się bierze jej popularność? Dlaczego jest tak chętnie wybierana? Za wyborem fryzury z przedziałkiem przemawia przede wszystkim jej uniwersalność. Doskonale nadaje się na co dzień, jak i na okazje wymagające bardziej eleganckiej stylizacji – do pracy, na biznesowe spotkania, czy wyjątkowe uroczystości. Męską fryzurę z przedziałkiem można modyfikować w zależności od potrzeb nadając zupełnie innego charakteru. Zaczesanie do tyłu, do przodu, na gładko, niedbałe rozczochranie – możliwości jest mnóstwo.

fryzury męskie z przedziałkiemCzy każdy mężczyzna może sobie zrobić taką fryzurę?

W zasadzie tak, chociaż w przypadku włosów cieńszych –wymaga jednak intensywniejszej pielęgnacji. Potrzebny jest czas oraz większe porcje kosmetyków do jej wystylizowania. Jeśli natomiast chodzi o panów, którzy mogą pochwalić się naturalnie gęstą czupryną, to bez większych nakładów pracy, stworzą oni taką fryzurę, która będzie świetnie się prezentować. Męska fryzura z przedziałkiem ma bardzo wiele odmian, zależnych od długości górnych i bocznych partii włosów, sposobu zaczesania przedziałka czy ogólnego charakteru cięcia. Jeśli nie jesteś pewien, jaki jej wariant będzie najlepiej do ciebie pasował, poradź się swojego fryzjera. On pomoże ci wybrać cięcie, które najlepiej będzie współgrało z owalem twojej twarzy i kształtem szczęki. Możesz też przynieść zdjęcia fryzur, które najbardziej ci się podobają. Dzięki temu na pewno uda wam się dogadać co do szczegółów twojego przyszłego wizerunku. Wybór miejsca przedziałka jest zależny od indywidualnych upodobań. Najczęściej występującym typem jest fryzura z przedziałkiem nad lewym okiem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby poprowadzić przedziałek po prawej części głowy. Przedziałek na środku nadaje bardzo specyficznego wyglądu. Coś a’la chłopiec z boys bandu, z lat 80-siątych lub 90-siątych.

Czy taka fryzura wymaga specjalnej pielęgnacji?

Podstawową zasadą pielęgnacji jest częste mycie włosów. Im dłuższe tym bardziej widać na nich efekty zaniedbania. Ilość używanych do układania fryzur kosmetyków jest sprawą indywidualną. Zależy od typu włosa – jednym układają się one dobrze same z siebie, inni muszą korzystać z różnego typu stylizacyjnych wspomagaczy. Zaczesanie włosów do góry wymaga użycia silnych kosmetyków typu pianka albo lakier. Muszą też być one odpowiednio długie. W przeciwnym razie, żadne kosmetyki nie pomogą nam ich ujarzmić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here