henna brwi cena

Domowo czy u kosmetyczki?

Zabieg przyciemniania brwi jest dość popularny, ze względu na łatwość wykonania, oraz dużą dostępność tej usługi. Obecnie w każdym salonie kosmetycznym jesteśmy w stanie poddać się zabiegowi zrobienia brwi henną. U kosmetyczki, w zależności od tego, czy chcemy poddać się tylko i wyłącznie przyciemnieniu brwi, czy chcemy je także wyregulować, cena waha się od 15 do 30zł. Najtańszą hennę do brwi, jesteśmy w stanie kupić w drogerii już za około 3-4zł. Produkty reklamowane jako profesjonalne dostaniemy już za 12-13zł. Od nas zależy czy zdecydujemy się na zabieg przeprowadzony w gabinecie, czy postanowimy same zostać swoją kosmetyczką i wykonać go w domowym zaciszu, we własnej łazience.

henna brwi cenaPlusy i minusy twojej decyzji

Zacznijmy od tego, że cena henny na brwi, zrobione u kosmetyczki nie jest duża, zakładając, że w domu chcemy użyć prawdziwej, ziołowej henny, a nie chemicznego produktu, który nie ma z nią nic wspólnego. Co prawda nadal jest to bardziej opłacalne, ale kosmetyczka pomoże nam dobrać odpowiedni odcień barwnika. Jak wygląda bilans dla domowego zabiegu? Przede wszystkim, jeżeli zostanie nam pasta, której właśnie użyłyśmy do farbowania, możemy ją zamrozić i użyć przy następnym zabiegu. Nie zmieni ona swoich własności. Ponadto, jej wykonanie jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności, ani narzędzi. Tak prosty zabieg da radę zrobić sobie każda z nas. Oddając się w ręce profesjonalnej kosmetyczki poświęcasz około 20 minut na zabieg. Bardzo często w cenie henny do brwi od razu wliczona jest ich regulajca. Doświadczona osoba, posiadająca wiedzę z zakresu kosmetyki, dobierze odpowiedni dla ciebie odcień, abyś nie skończyła jako jasna blondynka z czarnymi brwiami. Zadba ona również o jak najlepszy dla ciebie kształt brwi, aby cała twarz nabrała odpowiedniego wyrazu.

Wady i zalety henny ogólnie

Dzięki poddaniu się zabiegowi możesz zaoszczędzić trochę czasu, który przeznaczasz na poranny makijaż. Oprawa twoich oczu będzie na stałe podkreślona, dzięki czemu możesz zapomnieć o wypełnianiu ubytków w brwiach. Ich układaniu i przyciemnianiu. Naprawdę, po zabiegu widać zdecydowaną różnicę. Na plus. Dobrze dobrany kolor podkreśli odcień twoich tęczówek. Jeśli jesteś osobą często chodzącą na basen, to również opcja dla ciebie. Nic nie będzie spływać ani się rozmazywać przy kontakcie z wodą. Cena henny na brwi jest dość niska. Z minusów należy wspomnieć o tym, że zbyt częste koloryzowanie brwi w ten sposób będzie prowadzić do ich osłabienia, a następnie wypadania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here