Jak pandemia wpłynęła na trendy modowe? Te buty cieszą się największym zainteresowaniem

Moda w czasach pandemii? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że nieco się w tym zakresie podziało. Więcej czasu spędzamy w domach, pracujemy zdalnie, ograniczamy wyjścia i spotkania towarzyskie. Wszystko to ma niebagatelny wpływ na to, jakie ubrania i buty wybieramy na co dzień. Okazuje się jednak, że wciąż stawiamy na elegancję i modny design, tylko w nieco innym wydaniu. Niezmiennie chcemy wyglądać dobrze, jednak dzisiaj równie istotny jest dla nas komfort. Domowa elegancja idzie w parze z wysoką jakością. Do tego coraz bardziej doceniamy rodzime marki. Jakie zatem buty idealnie wpisują się w owe kryteria?

Wygoda przede wszystkim, lecz nie bez znaczenia modny design

Co liczy się dla nas najbardziej w modzie w czasach pandemii? Oczywiście wygoda, codzienny komfort noszenia zarówno ubrań, jak i butów. Dlatego obok kolekcji home wear znalazło się obuwie, które wciąż pozostając eleganckie i modne zapewnia nam przede wszystkim swobodę. Kobiety nie rezygnują z obcasów, coraz częściej sięgają jednak po fasony na niższym słupku, czy też na koturnie. Swobodniejsze modele, jednak stworzone w oparciu w obowiązujące trendy modowe pozwalają czuć się zarówno komfortowo, jak i atrakcyjnie.

Doskonałym przykładem kolekcji butów, które wpisują się w owe trendy znaleźliśmy na lewski.com.pl. Możemy wybrać tutaj m.in. sneakersy z ukrytym koturnem. Biały kolor ze złotymi wstawkami w połączeniu z modnym designem sprawia, że buty świetnie pasują do stylizacji sportowych, jak i bardziej eleganckich. W najnowszej kolekcji producenta znalazły się również zamszowe beżowe botki na grubszej, stabilnej podeszwie, która jednocześnie zapewnia komfort i nadaje butom oryginalny charakter. Zdobienia w formie łańcuszka z zawieszkami wpisują się z kolei w najświeższe trendy modowe w tym sezonie. 

Wybierając obuwie, doceniamy wysoką jakość i autentyczność marki

Pandemia sprawiła, że coraz częściej stawiamy na pierwszym miejscu jakość i autentyczny wizerunek danej marki. Nie bez znaczenia pozostaje dla nas fakt, czy buty, które wybieramy pochodzą od polskiego producenta. Jak wskazują dostępne raporty („Świadomy Konsument”, październik 2020), ma to m.in. związek z faktem, iż częściej sięgamy po obuwie, którego jakość pozwoli na dłuższe użytkowanie, bez uszczerbku na doskonałym wyglądzie butów. Rezygnujemy z marnotrawstwa, stawiamy na wysoką jakość i ponadczasowy design, które zagwarantują nam, że buty założymy więcej niż kilka razy.

Dzisiaj częściej interesują nas buty wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, gwarantującej zarówno komfort noszenia butów, jak i ich niezmiennie dobrą kondycję przez zdecydowanie dłużej niż jeden sezon. Okazuje się również, nie bez znaczenia pozostaje dla nas sama marka obuwnicza, jej autentyczność, uczciwość oraz pochodzenie (modne coraz częściej oznacza także rodzime). Wybierając buty marka pozostaje dla nas niemal równie ważna, jak cena. Buty polskich producentów cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To z pewnością zasługa umiejętnego łączenia modnego designu z bezkompromisową jakością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here