Dziś każdy chce być piękny i młody. Wiele osób zrobi wszystko, by jak najdłużej zachować swą urodę. Niestety, czas upływa, a ciało ludzkie podlega jego wpływowi. Nowoczesna medycyna estetyczna stwarza jednak obecnie możliwości, o których kiedyś można było tylko pomarzyć. Zmarszczki mogą zniknąć!

Niezwykły efekt

Gdy mówimy i śmiejemy się, zmuszamy do pracy mięśnie twarzy. Powstają wtedy zmarszczki mimiczne, które z wiekiem stają się coraz bardziej widoczne. Nie wszystkim podoba się ta naturalna konsekwencja upływu czasu. Z pomocą przychodzi nowoczesny preparat, przywracający skórze upragniony, młodzieńczy wygląd.

Botulina to silna toksyna wykorzystywana m.in. do zabiegów mających na celu wygładzenie twarzy. Wstrzykiwana w skórę blokuje przekaźnictwo nerwowe, dlatego drobne mięśnie przestają się kurczyć, a zmarszczki nie tworzą się. Botulina likwiduje kurze łapki wokół oczu, wygładza się nią skutecznie także czoło, szyję i skórę w okolicach brwi. Zabieg jest prawie bezbolesny i polega na zrobieniu kilku iniekcji na wybranych obszarach twarzy. Preparat zaczyna działać po kilku dniach, a pełny efekt można zaobserwować po ok. 2 tygodniach. Twarz jest wyraźnie młodsza przez okres od 4 do 6 miesięcy. Kobiety, które poddały się temu zabiegowi, podkreślają, że: skóra staje się gładka i wygląda świeżo, twarz ma łagodniejszy wyraz, znikają bóle migrenowe, a zmarszczki są zdecydowanie wygładzone. W razie wyraźnych wskazań można również zastosować zabieg, poprawiający wygląd okolic oczu. Więc o nim przeczytać można w artykule http://mojakosmetyczka.pl/pl/show/plastyka-powiek.

To jest ważne

Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad mający na celu zbadanie, czy nie zachodzą istotne przeciwwskazania. Są to m.in.: ciąża, choroby serca, choroby płytki mięśniowo-nerwowej, choroby układu nerwowego i autoimmunologiczne, uczulenie na albuminę ludzką, przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych oraz zażywanie niektórych leków.

Spełnij swoje marzenie i zdecyduj się na radykalne odmłodzenie twarzy. Cenionego specjalistę znajdziesz na: https://www.tourmedica.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here