Jak wybrać seksowną bieliznę?

Nic nie dodaje kobiecie pewności siebie tak, jak bielizna, którą ma ona na sobie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę producenci seksownych staników i majtek, prześcigający się w proponowaniu coraz bardziej zmysłowych modeli bielizny.

Nic nie dodaje kobiecie pewności siebie tak, jak bielizna, którą ma ona na sobie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę producenci seksownych staników i majtek, prześcigający się w proponowaniu coraz bardziej zmysłowych modeli bielizny. Panie w zależności od okazji mają więc wiele możliwości wyboru- od delikatnych, koronkowych biustonoszy, aż do odważnych gorsetów i bodystocking. Wybór modelu seksownej bielizny zależy więc między innymi od własnych upodobań, poczucia komfortu oraz… wyobraźni.

Czuj się seksowna i bądź seksowna

Najpewniej najdelikatniejszymi z modeli seksownej bielizny są wykonane z koronki biustonosze, czy majtki. Ich urok sprawdza się zarówno na sylwetce smukłych pań, jak i kobiet o pełniejszej budowie ciała. W obu przypadkach duże znaczenie ma odpowiednio dobrany rozmiar bielizny, która podczas romantycznego wieczoru nie powinna odstawać, ani wpijać się w ciało. Najwięcej pewności siebie zagwarantuje bielizna koronkowa ręcznie szyta, dopasowana do sylwetki i dająca poczuć się kobiecie atrakcyjnie. W końcu w czasie gorącego wieczoru nie wolno pozwolić sobie na niepewność- bielizna na ciele musi wyglądać perfekcyjnie, podkreślając kształt ciała kobiety i eksponując najbardziej atrakcyjne jego części.

Seksownym uzupełnieniem wyzywającej bielizny są także pończochy. Koronkowe zakończenie, odznaczające się na ciele paski oraz możliwość pozostawienia ich na nogach nawet po zdjęciu pozostałej bielizny pobudza wyobraźnię panów, którzy jeszcze namiętniej pożądają swojej kobiety. Same pończochy stabilnie trzymają się ciała, ale warto uważać na zbyt małe rozmiary, które powodować będą niekomfortowe uciśnięcia. W przypadku pończoch trzeba pamiętać także, by ich kolor był jak najbardziej zbliżony do biustonosza oraz majtek, co dodatkowo uatrakcyjni wygląd pani noszącej seksowny komplet. Koronkowa bielizna, pończochy, szpilki i intensywne perfumy to zestaw odbierający rozsądne myślenie.

Propozycja dla odważnych

Zmysłowa bielizna to nie tylko grzeczne koronki w stanikach- to również nieziemsko seksowne bodystocking. Ten komplet niemal przezroczystej bielizny przylegającej do ciała doskonale sprawdza się na każdej sylwetce- specjalne wycięcia na biuście oraz w okolicach bikini dodatkowo podkręcają temperaturę w sypialni, a sam model optycznie wydłuża nogi kobiety. Bodystocking jest niesamowicie komfortową propozycją, a uzupełnienie jej o wysokie szpilki daje kobiecie poczucie bycia atrakcyjną i niezwykle pewną siebie.

Jeśli dotąd nie wyobrażałaś sobie noszenia gorsetu to czas na przełamanie się! Bycie seksowną leży przede wszystkim wewnątrz Ciebie, a nic nie podkreśla bardziej świadomości własnego ciała, jak opinający talię gorset. Nie tylko zwiększa on wcięcie w talii, uwypukla kształt bioder i objętość biustu, lecz w zestawieniu z innymi rodzajami bielizny dodatkowo pobudza zmysły. Marka Agnes Lingerie oferuje szyte na miarę pasy do pończoch, które w przypadku zestawienia ich z gorącymi gorsetami spisują się idealnie- podtrzymują odznaczające się na ciele pończochy, a przede wszystkim komfortowo przylegają do ciała kobiety.

Pewność siebie nie jest uzależniona od rozmiaru ciała, a bycie seksowną to stan osiągalny dla pań w każdym wieku i w każdym rozmiarze sylwetki! Wydobycie zmysłowego wyglądu to kwestia doboru seksownej bielizny, która poprawia pewność siebie pań i poczucie własnej atrakcyjności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here