Jaki prezent na parapetówkę wybrać?

Polacy chętnie świętują parapetówki. Oblewanie przeprowadzki do wymarzonego mieszkania jest tradycją od wielu lat. Oprócz dobrej zabawy i domowego jedzenia, parapetówka to przede wszystkim obdarowywanie szczęśliwych posiadaczy mieszkania prezentami. Najlepiej, żeby upominki były praktyczne i estetyczne. Tegorocznym hitem jest porcelana.

Chodzież – marka z wieloletnią tradycją

Porcelana to świetny pomysł na prezent z okazji parapetówki. Przy wyborze tego podarunku najlepiej zaufać sprawdzonej firmie o wieloletnich tradycjach w wyrobie porcelanowych „cudów”.

Chodzież to marka od lat obecna na polskim rynku. O jakości produktów, a także umiejętnym łączeniu tradycji z nowoczesnością w przypadku wyrobów z Chodzieży nie trzeba nikogo przekonywać. W swojej ofercie Chodzież ma wiele różnych zestawów. Obdarowywanym przez Ciebie osobom z pewnością przypadnie do gustu kolekcja Chodzież Kamelia.

Chodzież Kamelia

Opisywaną kolekcję znajdziesz pod adresem https://hurtowniaporcelany.pl/. Zachwyca ona tradycyjnym, eleganckim wyglądem i uniwersalnością. Chodzież Kamelia to biały, złożony z 47 części, serwis obiadowy. Biały kolor porcelany idealnie wkomponuje się zarówno w nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzone wnętrze. Elegancki charakter serwisu będzie towarzyszył obdarowanym zarówno podczas codziennych posiłków, jak i w czasie romantycznych chwil czy rodzinnych uroczystości.

Model serwisu Chodzież Kamelia składa się z 47 części i przeznaczony jest dla 12 osób. W skład serwisu wchodzą talerze głębokie, płytkie, talerzyki deserowe, różnej wielkości okrągłe salaterki i owalne półmiski oraz waza i sosjerka, a także solniczka i pieprzniczka. Naczynia mają okrągły lub owalny kształt.

Chodzież Kamelia to także praktyczne rozwiązania. Wszystkie elementy serwisu można myć w zmywarce oraz używać do podgrzewania potraw w mikrofalówce.

Biały kolor, brak dekoracji oraz zdobne reliefy serwisu Chodzież Kamelia sprawdzą się w aranżacji stołu zarówno podczas codziennych posiłków, jak też celebrowania świąt, uroczystości rodzinnych lub innych specjalnych okazji.

Porcelana – idealny prezent na parapetówkę?

Jeżeli zastanawiasz się, czy porcelana to idealny prezent na parapetówkę, oto kilka faktów, które rozwieją Twoje wątpliwości.

Po pierwsze: praktyczny wymiar prezentu. W ostatnich latach Polacy zaczęli coraz częściej i chętniej celebrować posiłki w domu. Elegancki serwis obiadowy Chodzież Kamelia świetnie sprawdzi się jako towarzysz codziennych rytuałów jedzeniowych.

Po drugie: kolor. Biały kolor idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wnętrzu i będzie świetną bazą do nawet najbardziej szalonej aranżacji stołu.

Po trzecie: dobra firma. Chodzież to firma, której tradycje w wyrobie porcelany sięgają końca XIX w. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu porcelanowych serwisów, klienci dostają gwarancję profesjonalnego wykonania i dobrej jakości naczyń.

Po czwarte: nowoczesność. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych, porcelanowe naczynia Chodzież Kamelia można bez obaw myć w zmywarce, a także podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here