Zabiegi które warto wykonać podczas jesieni.
Po gorącym i pełnym słońca lecie przychodzi kolejna pora roku – jesień. I to właśnie w tej porze roku najważniejsza jest pielęgnacja twarzy. Jesienią nasza skóra jest zmęczona ciągłym działaniem promieni słonecznych, ale też musi się przygotować na kolejną porę roku. Jesień jest najlepszą porą na depilację laserową, mikrodermabrazję, fotoodmładzanie światłem IPL, redukcję rozszerzonych naczynek światłem IPL, peelingi chemiczne kwasami. Po takich zabiegach nasza skóra nie będzie narażona na ostre promienie słońca i będzie dobrze przygotowana do zimy.

Dlaczego cukier trzcinowy jest zdrowszy?
Większość ludzi odchodzi od używania białego cukru i szuka dobrego zamiennika. Jednym z nich jest cukier trzcinowy powszechnie uważany jako zdrowszy od „”białej śmierci””. A jest tak przyjęte przez to, że cukier trzcinowy zawiera niewielkie ilości niektórych pierwiastków chemicznych takich jak: potas, wapń, fosfor, żelazo, magnez. Dodatkowo cukier trzcinowy nie jest poddawany procesowi chemicznemu jakim jest rafinacja.

Zestaw do hybryd – co się w nim znajduje? Ile kosztuje?
Cena zestawu do hybryd zależy od firmy i składu zestawu. Standardowy zestaw dobrej jakości można kupić już w granicach poniżej 100 zł. A taki zestaw zazwyczaj składa się z bloczka polerskiego, zestawu pilniczków, bazy pod lakier, lakieru hybrydowego, nabłyszczacza i utwardzacza, a także zestawu do zdejmowania hybryd, w którego skład wchodzi aceton i bibułki do zmywania lakieru. Czasami pojawia się również oliwka do skórek.

http://www.gautama.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here