Kolorowe fartuchy medyczne

0
2274

Praca personelu medycznego jest bardzo trudna i odpowiedzialna. Tradycyjnie lekarz czy pielęgniarka nosili od zawsze biały fartuch. Do dzisiaj taką odzież medyczną się nosi, ale obok niej pojawiają się też inne propozycje. Jedną z nich są kolorowe fartuchy medyczne.

Zalety kolorowych ubrań dla medyków

Odzież medyczna lub przedmiotowy kolorowy fartuch ma wiele zalet. Przede wszystkim wprowadza do pracy personelu pewną świeżość, uwalnia od monotonii, sprawia, że trudna praca w służbie zdrowia może posiadać element przyjemny i na swój sposób radosny.

Kolorowe fartuchy medyczne pozwalają również wyróżnić się na tle innego personelu w placówce medycznej. Bogatą ofertę różnokolorowych fartuchów medycznych można znaleźć w sklepie internetowym Drcichobieg.pl.

Atrakcyjna oferta

W ofercie sklepu dostępne są zarówno fartuchy damskie, jak i męskie w różnych kolorach.

Fartuchy, które można nabyć w sklepie Drcichobieg.pl wyróżnia nie tylko kolorystyka, ale również ozdobna kieszeń, na której znajduje się interesująca grafika z motywem. Na grafikach umieszczone zostały kolorowe rysunki graficzne, którym przypisano specjalne przyjemne nazwy, takie jak: Dr Mleczak, Dr Piguła, Dr Zabiegana, Dr Wspaniała, Dr Przyjemny, Dr Rtgeniusz, Dr Rtgman, Dr Ząbek, Dr Bluesów, Dr Bobas.

Szerokie grono odbiorców

Kolorowe fartuchy medyczne są również przeznaczone dla studentów medycyny i pielęgniarstwa, którzy odbywają praktyki, staże w różnych placówkach służy zdrowia: w szpitalach, gabinetach lekarskich, zabiegowych i stomatologicznych.

Fartuchy Dr Cichobieg niezwykle profesjonalne i oryginalne. Pozwalają zachować atrakcyjny wizerunek w pracy. Dostarczają radości i satysfakcji nie tylko ich nosicielom, ale również pacjentom, szczególnie tym, dla których widok personelu medycznego budzi lęk, a czasem grozę. Kolorowe fartuchy medyczne ocieplają atmosferę i czynią przyjaznym wizerunek lekarza, pielęgniarki czy innego personelu medycznego.

Wiele możliwości

W asortymencie dostępnym na stronie drcichobieg.pl znajdują się również inne części garderoby: bluzy, spodnie, koszulki, skarpety, buty, chodaki, trampki, trepki oraz gadżety medyczne w postaci np. notesów czy breloków. Można z powodzeniem skompletować cały strój medyczny.

Wysoka jakość

W składzie materiału, z którego wykonano kolorowe fartuchy medyczne Dr Cichobieg, znajduje się 70 proc. bawełny, 27 proc. poliestru i 3 proc. elastanu. To sprawia, że dobrze się noszą i układają na sylwetce oraz zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Warto więc sprawdzić dostępne rozwiązania i wdrożyć kilka zmian w służbowej garderobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here