W ostatnich kilkudziesięciu latach kinematografia stworzyła jeśli nie tysiące kultowych filmów na całym świecie. Lubimy dobre kino i uważamy, że koszulki filmowe są jak pomnik, jak hołd oddany reżyserowi i scenarzyście, który miał wizję. Nic dziwnego magia kina przyciąga niezależnie od wieku, a często nawet całe pokolenia. Z dobry kinem jest tak, że chce się do niego po prostu wracać. Wiadomo, że koszulki to jeden z najbardziej podstawowych elementów stroju. Zarówno codziennego, jak i stanowi idealną bazę zna wieczorne stylizacje. Obecna moda pozwala na  prawdę na wiele. A w zasadzie nie wiele zabrania. Moda to przecież łączenie i mieszanie stylów. Daje nieograniczone możliwości. To jedna z nie wielu rzeczy pozwalająca w nieskrępowany sposób wyrażać siebie. Jest ona wyrazem naszej osobowości, temperamentu, czasem także afirmacją poglądów oraz preferencji.

Koszulki miłośników kina

Na ulicy bardzo często można zauważyć osoby chodzące w koszulkach filmowych. Można sobie zadać pytanie czy osoba ta, tak uwielbia dany film, że nosi jego koszulkę czy po prostu przypadkiem, założyła na siebie pierwszą, lepszą rzecz. Fana kina, w przeciwieństwie do fana rocka nie można rozpoznać po szerokich militarnych spodniach, lub prostych jeansów noszonych w nonszalancki sposób oraz koszulkach rockowych, czy klasykach rokowego stylu jak oczywiście skórzane kurtki, skórzane ciężkie buty, skórzane spodnie, ćwieki, a także piercing. Całości stylizacji dopełnia niepokorna fryzura, a także mocny, czasem przerysowany makijaż. Często widząc tak ubrane osoby można mieć wrażenie, że takim osoby w ogóle nie zależy na wyglądzie. W rzeczywistości jednak, jest to przemyślany wybór, który ma na celu podkreślenie zamiłowanie do muzyki rockowej, czasami do subkultury. Bez sprzecznie taki ubiór kojarzy się z wolnością, niepokornością oraz pewnego rodzaju zadziornością. Miłośnika filmów nie rozpoznamy niestety tak łatwo.

Czy tylko dla kino maniaków?

Nie zależnie od tego czy jest się fanem kina  czy nie, to  należy przyznać, że koszulki filmowe są bardzo mocnym trendem, konsekwentnie odświeżanym w modzie co jakiś czas. I nie bez powodu. Takie koszulki nadają całemu wyglądowi charakteru. Oznacza to, że tego rodzaju t- shirt nie są zarezerwowane tylko dla ściśle określonej grupy osób. Ostatnio koszulki filmowe i czy z bohaterami filmów dostępne są w wielu sieciówkach, w rozmaitych fasonach, z dziurami i bez. Dzięki czemu, każdy kto taką koszulkę ubierze, może stworzyć ciekawą i nietuzinkową stylizację. Jest to świetne rozwiązanie gdy wybieramy się na imprezę, wyjście z przyjaciółmi czy koncert. To także doskonały out fit do kina.

http://bialamagia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here