kombinezon
fot. pexels.com

Już od kilku dobrych lat, kombinezony są bardzo popularnym elementem garderoby. W sklepach odzieżowych można znaleźć rozmaite kolory i kroje kombinezonów. Niestety nie każdemu każdy typ kombinezonu będzie pasował. Dowiedz się, do jakich typów sylwetki pasują konkretne typy kombinezonów.

Zobacz też: https://www.citeam.pl/wrzuc-na-elegancki-luz-i-zaloz-kombinezon/

Kombinezony z krótkimi szerokimi nogawkami

Jednym z najpopularniejszych krojów jest kombinezon, którego nogawka sięga do kostki i jest szeroka, a nawet rozszerzana. Tego typu kombinezony są zazwyczaj wypuszczane przez marki odzieżowe stricte na lato. Z tego też powodu sięga po nie wiele kobiet właśnie latem. Są wygodne, komfortowe i naprawdę fajnie sprawdzają się na ciepłą porę roku. Niestety nie każdy typ kobiecej sylwetki będzie dobrze wyglądał w takim kombinezonie. Kobiety o niższym wzroście mogą jeszcze bardziej go pomniejszyć i skrócić swoje nogi. Powinny one sięgać po nogawki o pełnej długości, a ewentualnie krótkie, ponieważ takie kombinezony również można znaleźć. 

Jeśli zakładasz kombinezon z krótszą nogawką, pamiętaj aby założyć buty, które nie będą zabudowane, ponieważ to może spotęgować niechciany efekt opisany powyżej.

Kombinezon z zakładaną w kopertę górą

Kombinezony, których górna część ma jakby zakładaną na siebie część to bardzo dobry wybór dla Pań, które chcą podkreślić talię, ale jednocześnie nie mają w zamiarze ukrywać boczków czy brzucha. Zakładka kopertowa może ten efekt niestety pogłębić. Wówczas lepiej zdecydować się na kombinezony, którą są łączone gumką. Wtedy ta gumka, przy której tworzy się pewne marszczenie pozwala na skuteczne zniwelowanie mankamentów.

Kombinezony z dekoltem w serek

Kombinezon z dekoltem w kształcie literki ,,V’’ to dobry wybór dla każdego typu sylwetki. Taki dekolt wysmukla, jest kobiecy, wydłuża sylwetkę i tułów. Jeśli jednak cały kombinezon odkrywa dużą część ciała, zadbaj o to, aby dekolt był skromniejszy. Pamiętaj o zasadzie, że jeśli góra jest krótka, to dół powinien być zakryty i odwrotnie.

Przeczytaj też: http://www.rebeliakultury.pl/skuteczne-sposoby-na-domowa-przerobke-ubran/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here