Kupujemy idealne buty ślubne

Wybór butów do ślubu wcale nie jest takim prostym zadaniem, jakim mogłoby się wydawać. Znalezienie idealnej pary, odpowiadającej indywidualnym preferencjom, a także pasującej do sukni, a przy tym niesamowicie wygodnej, może nastręczyć nie lada problemów. Warto zatem wiedzieć, na co zwracać uwagę podczas kupna obuwia na wesele, aby – bez bólu – przetańczyć w nich całą noc!

Kiedy kupić?

Zaleca się, aby buty do ślubu kupować po wybraniu sukni ślubnej, ale jeszcze przed jej zakupem. Najlepiej w czasie, kiedy trwać będą poprawki krawieckie. Koniecznym jest, aby na każde spotkanie z krawcową zabierać je ze sobą, aby w ten sposób dopasować ostateczną długość kreacji.

Ciasne? Uwierające? Nic z tych rzeczy!

Idealne buty na wesele muszą być dopasowane w każdym, nawet najdrobniejszym calu. Niedopuszczalne jest, aby powodowały jakikolwiek dyskomfort. Dlatego najlepszym wyborem będzie obuwie z miękkiej skóry lub satyny, na stabilnym i wygodnym obcasie, odpowiednio dobrane do kształtu stopy. Nie bez znaczenia pozostaje jakość wykonania i dbałość o najdrobniejsze szczegóły, jak chociażby zastosowane klamry, sprzączki tudzież inne dekoracyjne elementy. Głównie pod kątem ewentualnego zahaczania o suknię i prawdopodobieństwo jej uszkodzenia.

Wysokość obcasa – jednym z wyznaczników przekładających się na wygodę

Buty do ślubu https://visione.pl/pol_m_Obuwie-slubne-187.html muszą zapewnić komfort. Ten fakt nie pozostawia jakichkolwiek wątpliwości. Duży udział w tym zakresie odgrywają nasze obuwnicze preferencje. Jeśli na co dzień chętnie sięgamy po modele na płaskiej podeszwie, nierozsądnym byłoby kupowanie niebotycznie wysokich butów na wesele. Stopa szybko się w nich zmęczy, przekreślając radosne harce i tańce na parkiecie. Alternatywą są inne modele. Wielu producentów posiada w swojej ofercie fasony na niewielkim podwyższeniu. Uznaje się, że najbezpieczniejszą propozycją w tym zakresie są buty o obcasie do 7 cm.

Kolor – równie ważny…

Tak, jak ważne jest optymalne dopasowanie obuwia do stopy, tak niemniej istotne jest ich dogranie kolorystyczne. W tej kategorii nadal sporą popularnością cieszą się modele białe i ecru. Decydując się na ich zakup musimy mieć pewność, aby idealnie pasowały do sukni ślubnej, nie tworząc rzucającego się w oczy kontrastu. W ostatnim czasie duże zainteresowanie dotyczy kolorowego obuwia na wesele. Fioletowe, czerwone, chabrowe, a może fuksjowe? Buty o wyrazistej kolorystyce mogą stanowić dekoracyjny akcent, koniecznie nawiązujący do motywu przewodniego uroczystości. Rozwiązaniem pośrednim są z kolei pastelowe buty do ślubu, które potem wykorzystamy w innych, codziennych stylizacjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here