Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się rosnącą popularnością. Coraz więcej pań i panów zdaje sobie sprawę, że działania prewencyjne stanowią najlepszą drogę do dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu. Zdrowa dieta i aktywny tryb życia to podstawa. Pozostawanie na czasie z trendami modowymi jest zawsze wartością dodaną. Jednak nawet wszystko to razem, wywindowane do poziomu swoistego reżimu, nie zawsze wystarczy, aby utrzymać wysokie morale i dobrą kondycję organizmu. Medycyna estetyczna zabiegi i manewry wzbogaca o coraz to nowsze technologie. Wcale nie stawiając przy tym zaporowych cen staje się dostępna niemal dla każdego i prawie wszędzie.

Mikrodermabrazja

Osoby dotknięte wstydliwym problemem trądziku i mające kompleksy z powodu swoich blizn, znajdą rozwiązanie w popularnym zabiegu mikrodermabrazji. To nic innego jak mechaniczne ścieranie wierzchnich warstw skóry i naskórka. Świetnie sprawdza się w walce z cellulitem i wczesnymi oznakami starzenia, rozstępami i przebarwieniami. Pomaga w przywróceniu skórze jej naturalnego kolorytu poprzez złuszczenie martwego naskórka i dotlenienie skóry. Wykonuje się ją na plecach i udach oraz twarzy, szyi czy dekolcie.

Wiązka laserowa

Medycyna estetyczna zabiegi z wykorzystaniem lasera wyciągnęła z książek sci-fi i wprowadziła do salonów kosmetycznych. Uznawane są za jedną z najskuteczniejszych metod usuwania wszelkiego rodzaju blizn. Impulsy wysyłane przez laser niszczą tworzącą bliznę tkankę i pobudzają produkcję tkanki zdrowej. Niezbite atuty stosowania tej technologii to przede wszystkim trwały efekt, bezbolesność i minimalizacja ryzyka wystąpienia powikłań.

Zrelaksowana skóra z Surgi Wire

Pośród najnowocześniejszych metod likwidacji zmarszczek prym wiedzie surgi wire. Świetnie sprawdza się w przypadku zmarszczek wyjątkowo głębokich. Cała procedura jest bezbolesna, szybka i nieinwazyjna, a do satysfakcjonującego efektu wystarczy tylko jeden zabieg. Polega na rozluźnieniu odpowiedzialnego za zmarszczkę mięśnia przy pomocy cienkiego drutu ze stali chirurgicznej, któremu zawdzięcza swoją nazwę.

Ultraformer

Wbrew pozorom pod tym określeniem nie kryje się żaden popularny, internetowy trener personalny. Nie jest to też imię nemesis żadnego z komiksowych bohaterów. Ultraformer to urządzenie, które służy do liftingu twarzy i ciała. Produkuje ono falę ultradźwiękową, która podgrzewa tkanki. Wpływa to na ich obkurczenie się i zwiększa produkcję kolagenu. Skóra staje się bardziej jędrna i wygląda młodziej. Metoda jest stosunkowo kosztowna. Można ją jednak stosować przez cały rok, bez względu na to jak gorąco jest za oknem. Najbardziej zadowalające efekty takiego liftingu uzyskuje się w linii żuchwy, policzków i okolic ust. Stosuje się go również do konturowania ciała.

Mezoterapia – zabierz ciało na drinka

Zabieg estetyczny o bardzo uniwersalnym charakterze. Stosuje go się w redukcji cellulitu i rozstępów, a także jako profilaktykę przeciwzmarszczkową. Świetnie sprawdza się w walce z pierwszymi oznakami łysienia i zwiotczałą skórą. Polega na wstrzyknięciu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych i preparatów regenerujących. Koktajle takie odżywiają skórę, a wywołane iniekcjami mikrourazy stymulują jej samoregenerację.

Zdrowy rozsądek, zdrowe ciało

Kwas hialuronowy, botoks, depigmentacja cosmelanem, osocze bogatopłytkowe, nici liftingujące – medycyna estetyczna zabiegi proponuje dziś w naprawdę szerokiej ofercie. Rośnie liczba salonów kosmetycznych i klinik, które proponują swoje usługi w jej zakresie. Błędem byłoby mylenie jej z chirurgią plastyczną. Profilaktyka zamiast leczenia to zdecydowanie słuszna droga do utrzymania dobrej formy. W zdrowym ciele zdrowy duch. Zabiegi medycyny estetycznej pomogą nam utrzymać zdrowie. Równocześnie warto słuchać głosu rozsądku i znaleźć akceptację dla samego siebie.  Jeśli sami będziemy się lubić, dużo łatwiej będzie innym lubić nas.

http://medestetycznabutowska.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here