Mobilna rehabilitacja Banino

Nie każdy z nas jest mobilny. Nie każdy z nas ma chęci stać w korkach po całym dniu pracy i dojeżdżać na miejsce rehabilitacji. I w końcu nie każdy z nas ma możliwość wychodzenia z domu o każdej porze dnia (np. młode mamy z niemowlakami u boku). Jeżeli zgadzasz się z tymi stwierdzeniami, a koniecznie potrzebujesz pilnej rehabilitacji, to może zainteresuje Cię mobilna rehabilitacja Banino. Jak to się odbywa? Ile kosztuje? Gdzie znaleźć firmę świadczącą tego rodzaju usługi?

Kto może korzystać z mobilnej rehabilitacji Banino?

Mobilna rehabilitacja Banino powstała z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty:

  • diagnostyka oraz terapia wad postawy – chodzi tutaj o kompleksowe badania w stanie statycznym oraz dynamicznym, a następnie praca nad elementami, które wymagają poprawy (np. płaskostopie, lordoza, skolioza, odstające łopatki itp.). Wiele osób bagatelizuje ten problem, jednak z wiekiem pogłębiające się wady postawy mogą powodować ogromny ból i dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Osobiście znam przypadki, gdzie niezbędna okazywała się pomoc neurochirurga, a więc…lepiej szybciej reagować i zapobiegać, niż potem leczyć;
  • bóle o podłożu stawowo – nerwowo – mięśniowym, np. skręcenia stawu skokowego bądź kolanowego, tzw. “łokieć tenisisty” i wiele, wiele więcej. Jeśli borykasz się z tego rodzaju bolesnymi dolegliwościami, to mobilna rehabilitacja Banino może Ci pomóc;
  • ćwiczenia medyczne np. dla osób po udarze oraz dla wszystkich tych, którzy są akurat w trakcie rekonwalescencji po różnego rodzaju operacjach;
  • masaż/drenaż limfatyczny – dla wszystkich potrzebujących chwili relaksu, ale nie tylko;
  • kinesiotaping – z całą pewnością mogłeś widzieć w telewizji sportowców oklejonych różnego rodzaju kolorowymi taśmami. Taśmy te mają do wykonania poważne zadanie: dzięki prawidłowej, profesjonalnej aplikacji stabilizują dany mięsień lub staw, aby np. zniwelować ból powstały w wyniku kontuzji lub po prostu wspomóc jego ruchomość. Nie eksperymentuj z kinesiotapingiem na własną rękę! 
  • fizykoterapia, czyli leczenie prądem (elektroterapia) albo ultradźwiękami. Możliwe jest połączenie tych dwóch sposobów leczenia.

Fizjoterapia – ważna dziedzina medycyny

Tak naprawdę każdy z nas powinien choć raz w życiu wybrać się do fizjoterapeuty. Zawód ten był przez długi czas niedoceniany, jednak na szczęście zyskuje na popularności. Nawet u niemowląt można zaobserwować asymetrię spowodowaną nierównomierną dystrybucją napięcia mięśniowego. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić do upośledzenia kształtu główki (spłaszczenie jednej ze stron), a nawet do późniejszego zdobywania kolejnych umiejętności (takich jak siadanie, wstawanie, chodzenie itp.). Lekceważenie asymetrii, wad postawy, bólu stawów i mięśni niewiadomego pochodzenia może doprowadzić do o wiele poważniejszych problemów w przyszłości. Nie bagatelizuj tego i zadbaj o siebie i swoich najbliższych.

Gdzie znaleźć mobilną rehabilitację Banino?

Wpisz w wyszukiwarkę Google “mobilna rehabilitacja Banino” lub wejdź po prostu na stronę fizjoterapiazukowo.pl, gdzie znajdziesz dokładny opis wszystkich zabiegów oraz ich ewentualny koszt. Mobilna rehabilitacja Banino to coś więcej niż tylko masaże – to sposób na lepsze życie, na życie bez bólu. Oferta, którą znajdziesz na podanej przeze mnie stronie internetowej, jest niezwykle bogata – znajdzie się tam nawet coś dla osób po przebytym Covidzie, które potrzebują rehabilitacji oddechowej. Każdy znajdzie coś dla siebie – i to bez wychodzenia z domu. Pomoc sama przyjdzie do siebie – Ty musisz jedynie wykonać pierwszy krok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here