Szybkie pytanie – z czym kojarzą się plecaki? Rok szkolny, nastoletnie uniesienia, wycieczkowe eskapady. Powracając do wspomnień, lubimy otaczać się sentymentalnymi rzeczami. Trudno nie zgodzić się, iż plecak do nich należy. Kiedyś ukryty w nich cały dobytek ucznia, dziś nadaje nowego znaczenia codziennej rutynie. To odzwierciedlenie młodzieżowej natury, ukrytej w każdym z nas. Niezależnie od tego, czy masz lat 13, czy 30, plecak to modny tzw. must-have. Musisz go mieć i koniec kropka!

Jak nosić plecak?

Założony na ramiona, bije po oczach grzecznością, nienagannym zachowaniem. Kojarzy się z klasycznymi mundurkami, kiedyś tak bardzo popularnymi. Powróćmy do tych czasów i stwórzmy coś wzorowego. W tym przypadku nie boimy się zestawiać z nimi kraciastych koszul zapiętych na ostatni guzik. Hipsterskie okulary – zerówki są elementem, który podkreśli nieskazitelność całej stylizacji. Plecaki w kulturalnym wydaniu lubią towarzystwo prostych, klasycznych spodni, wpuszczonych w nich koszul i masywnego zegarka, dumnie prezentującego się na nadgarstku.

Plecak niedbale zarzucony na jedno ramię tworzy buntowniczy, ale też pośpieszny charakter całości. W biegu wychodzimy, spiesząc się na spotkanie czy uczelnię. Buntowniczo nie zgadzamy się na panujący ład i porządek. W tym wydaniu nadaje całości pewnego pazura, który może ukryć się również pod przetartymi spodniami, ich postrzępionymi nogawkami, oversize’owym T-shirt’em czy sportową bluzą.

Aktualnie dostępne na rynku plecaki występują w różnych kolorach i rozmiarach, jednak te najbardziej rozchwytywane i modne są regularnej wielkości – takiej, jak zwykło nosić się do szkoły, w którym pomieścił się stos książek, wypchany piórnik, strój na WF i obowiązkowe drugie śniadanie.

Dość oklepana zasada, ale stale panująca, opowiada o modzie, która rządzi się swoimi prawami. Na wybiegach mody można spostrzec plecaki trzymane w dłoni czy przewieszone przez ramię. Kolory lubią różnorodność, ale pamiętaj, żeby całość tworzyła spójną kombinację. Skoro stawiasz na mocny akcent w postaci czerwonego plecaka, dorzuć czarne spodnie, białą czy szarą bluzkę. Jeśli jednak chcesz, aby to ubrania krzyczały, postaw na czarny plecak z charakterystycznym logo ulubionej marki.

W świecie blogerów modowych mówi się, że istnieje tyle interpretacji stylizacji, ile jest osób na świecie. Wystarczy znaleźć swoją modną i wygodną kombinację. Tym bardziej że plecak stanowi o ponadczasowości i uniwersalności. Chętnie potowarzyszy marynarce i zwykłej bluzie. Całości nada młodzieżowego, uwielbianego przez wielu, charakteru.

Za rogiem czai się rok szkolny, a myśli, po słodkim lenistwie, wypełnią się codziennymi obowiązkami i zadaniami do wykonania. W związku z tym odpowiedni towarzysz jest niezbędny. Szeroki wybór plecaków od Supersklep.pl sprawi, że znalezienie tego jedynego, nie sprawi kłopotu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here