modne fryzury damskie krótkie

Jakie są modne fryzury damskie krótkie? Z pewnością nie raz zastanawiałaś się nad drastycznym ścięciem swoich włosów, tak by były one wręcz maksymalnie krótkie. Jednak jakie są obecnie najpopularniejsze fryzury o takiej długości? Co może zaproponować ci fryzjer? Może masz jakąś konkretną fryzurę na oku i po prostu zastanawiasz się, czy będzie ona pasowała do twojego kształtu twarzy. Tak czy inaczej, warto wiedzieć, że w obecnych czasach, krótkie włosy zyskują coraz więcej na popularności.

Jakie masz alternatywy?

modne fryzury damskie krótkieW obecnych czasach masz całkiem sporo alternatyw modnych fryzur damskich krótkich. Od lat ’60 ubiegłego wieku takie uczesania zaczęły stawać się coraz bardziej popularne, ze względu na to, że coraz więcej światowej sławy gwiazd je nosiło. Pewnie i tobie zamarzyła się taka fryzura po zobaczeniu kogoś, kto przechodził się w niej na czerwonym dywanie! Dobra wiadomość jest taka, że przez te wszystkie lata powstało wiele fryzur, masz więc sporo alternatyw, z których możesz skorzystać!

W dzisiejszych czasach możesz nawet ściąć się całkowicie na łyso i nie będzie to dla nikogo większym problemem. Niemniej jednak najpopularniejszą opcją jest tak zwany pixie cut, czyli bardzo krótka, wręcz chłopięca fryzura. Nosiła ją Mia Farrow w filmie Dziecko Rosemary. Jest więc to jak najbardziej fryzura ponadczasowa. Wiele kobiet, które raz się zdecydowały na tę właśnie fryzurę, nigdy już nie wróciły do długich włosów. Może i tobie spodoba się ona aż tak, że już nigdy więcej nie będziesz chciała zapuszczać swoich włosów?

Inne fryzury

Oczywiście modne fryzury damskie krótkie wcale nie są wszystkim co możesz mieć na swojej głowie. Równie dobrze możesz tylko nieznacznie skrócić swoje włosy, by nie były tak długie jak do tej pory. Możesz zdecydować się na średniej długości fryzury, takie jak bob, które nie tyko są klasyczne ale także eleganckie. Zastanów się w jakiej fryzurze będzie ci najlepiej do twarzy, a jeżeli sama nie jesteś w stanie tego zrobić, to zdaj się na to, co do powiedzenia ma fryzjer. W końcu to on jest tutaj profesjonalistą.

Zmiana fryzury to zawsze dobry pomysł, jednak pamiętaj, aby dokładnie przemyśleć to, co chcesz uzyskać na swojej głowie. Jeżeli będziesz miała plan, to zdecydowanie będziesz też bardzo zadowolona z tego co uzyskasz. Możesz mieć na głowie dowolną fryzurę, byleby tylko pasowała ona do ciebie i oddawała twój charakter! Wtedy zdecydowanie będziesz zadowolona ze swoich włosów i będziesz mieć więcej motywacji do dbania o nie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here