Uwielbiacie muzykę? To ona nadaje sens Waszemu życiu; pozwala Wam funkcjonować każdego dnia? Słuchacie jej cały czas – w domu, robiąc obiad; w drodze do szkoły lub pracy; a wieczorem pod prysznicem sami śpiewacie Wasze ulubione piosenki. Co Wy na to, żeby posłuchać swoich hitów na żywo? Bądźcie z nami na bieżąco z wszelkimi koncertami, które odbywają się w Gdańsku!

Dzięki nam już nie przegapisz żadnego koncertu. A nawet więcej – z nami jako pierwszy będziesz mógł kupić bilety na spotkanie ze swoim ukochanym idolem. Jak to możliwe? Otóż, udostępniamy tutaj bardzo szybko wszelkie informacje dotyczące każdego koncertu, który odbywa się na terenie miasta Gdańsk. Każde wydarzenie muzyczne będzie u nas opisane, a taka informacja pojawi się momentalnie. Nasz zespół ma oczy i uszy szeroko otwarte, dzięki czemu dowiadujemy się o wszystkim jako pierwsi.

Zależy nam na tym, żeby kultura muzyczna była dostępna dla wszystkich; żeby każdy był z nią obeznany; aby mógł chodzić na interesujące go wydarzenia muzyczne. Ile razy przegapiłeś jakieś zdarzenie z powodu braku informacji? Z nami nic takiego się nie stanie! Wchodząc regularnie na nasz portal, będziesz zawsze na bieżąco z koncertami odbywającymi się w naszym kochanym mieście Gdańsku.

Nie da się ukryć, że w Gdańsku wiele się dzieje i łatwo o czymś zapomnieć. Doskonale to rozumiemy, dlatego powstał ten portal. Z myślą właśnie także o ludziach, którzy żyją na wysokich obrotach, mają wiele rzeczy na głowie, a jednocześnie chcieliby czasem – choć na moment – się zatrzymać i odpocząć; przeżyć coś niesamowitego, zapierającego dech w piersiach, a może po prostu coś, co przeniesie ich do innego wymiaru. Jesteśmy w stanie to wszystko zrobić. My szukamy i publikujemy informację o wydarzeniach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Już teraz sprawdź, czy Twój idol przypadkiem nie gra jakiegoś koncertu w Gdańsku, na który mógłbyś pójść i nacieszyć się obecnością na żywo fantastycznej osoby, która każdego dnia zmienia Twoje życie!

Naszą misją jest przede wszystkim rozpowszechnianie kultury, sprawianie, że będzie ona dostępna dla wszystkich. Demokratyzujemy kulturę muzyczną poprzez właśnie rozpowszechnianie informacji o wydarzeniach kulturalnych. W tej zakładce znajdziesz informacje o różnego typu koncertach: muzyki klasycznej, angielskiej wokalistki pop, niemieckiego rapera, rosyjskiego hip-hopowca czy też jamajskiego zatrzymywacza czasu. W żaden sposób nie wartościujemy wydarzeń, tylko publikujemy informacje o nich, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Gdańsk oferuje wiele różnych możliwości poznania innej kultury oraz wrażliwości właśnie poprzez różnorodną muzykę. Pozwól nam przedstawić Ci wszystkie takie szanse, wybierz dla siebie najbardziej pasjonującą i ciesz się ze wspaniale spędzonego czasu. Ty będziesz zadowolony, a my będziemy szczęśliwi, że dzięki nam udało się to osiągnąć. Gdańsk to brama do poznania nowych kultur, a my pełnimy rolę odźwiernych. I podoba nam się ta rola.

http://www.istniejemy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here