Mydło do stylizacji brwi

Układanie brwi na mydło stosowane było już przez nasze babcie. Historia tej metody sięga ponad stu lat i używana była również przez gwiazdy filmowe. W czasach, gdy przemysł kosmetyczny dopiero rozkwitał i takich produktów było niewiele, należało znaleźć sposób na niesforne włoski nad okiem. Efekt tak prostej metody jest zaskakujący i nadaje brwiom naturalnego, ale schludnego wyglądu. Dzisiaj kiedy ceni się piękno krzaczastych i szerokich brwi, najlepiej stosować tę metodę do ich pielęgnacji.

Czym jest mydło do stylizacji brwi?

Soap brows, bo tak brzmi oryginalna nazwa to profesjonalny kosmetyk do stylizacji brwi. Preparat ma konsystencję wosku, który utrzymuje włoski w ładzie przez cały dzień. Jest bezbarwny, dlatego jest ceniony przez kobiety (a także mężczyzn) o każdym kolorze włosów. Stworzone specjalnie do brwi, góruje nad metodą sprzed dekad. Używanie zwykłego mydła grozi zatarciem oka i nieprzyjemnym pieczeniem, a także z czasem może uwidocznić niechciany biały osad na włoskach. Profesjonalne mydło do stylizacji brwi to także idealne rozwiązanie dla osób o rzadkim lub cienkim łuku brwiowym. Dzięki niemu można wystylizować włoski w taki sposób, aby nadać im objętości, przed wcześniejszym użyciu kosmetyku do koloryzacji.

  • ujarzmia włoski
  • nadaje kształtu łukowi brwiowemu
  • uwydatnia brwi
  • utrwala
  • nie osadza się na brwiach
  • nie wymaga zwilżania wodą

Jakie mydło wybrać?

Jak już zostało wspomniane należy zrezygnować z kostki mydła stosowanego w łazience. Warto zatem zainwestować w profesjonalny kosmetyk, dzięki któremu uzyska się żądany efekt. Przyjmuje się, że im mniej składników, tym lepszy efekt. Należy zatem zrezygnować z produktów, które skład rozciąga się na kilka wersów. Jedną z lepszych ofert mydła do brwi możemy zobaczyć na stronie sklepu Lash Brow. Oprócz składu ich zaletą jest pojemność, puszki zawierają 50g preparatu i są bardzo wydajne. Ponadto ma przyjemny zapach, który towarzyszy cały dzień. Sklep oferuje również zestawy mydła wraz z szczoteczką do rzęs i brwi oraz zestawy prezentowe, co jest zdecydowanym plusem.

Jak używać mydła do stylizacji brwi?

Nie ma nic prostszego jak stylizacja brwi mydłem. Jedyne czego potrzeba, to mydło i szczoteczka lub pędzelek – wedle uznania. Specjalnie dostosowany aplikator zapobiegnie niszczeniu włosków i podrażnianiu skóry. Można zaopatrzyć się także w hybrydowe grzebyczki, które połączone są ze szczoteczką do brwi i rzęs (oferta również dostępna w sklepie lashbrow.pl). Takie rozwiązanie jest praktyczniejsze, wówczas mamy trzy przyrządy do pielęgnacji w jednym, za cenę niższą niż zakup każdego z osobna. Mydło do brwi nakładamy na taki grzebyczek i wczesujemy we włoski, modelując tak, aby uzyskać oczekiwany efekt. Należy pamiętać, aby po każdym użyciu umyć przyrząd i zapobiec przedostawaniu się do pudełka z mydłem niechcianych włosków, naskórka czy zabrudzeń podczas kolejnej aplikacji.

Mydło do stylizacji brwi jest świetną opcją dla każdego, bez względu na to czy włoski są krzaczaste czy też nie. Można je używać w połączeniu z innymi kosmetykami, takimi jak pomady czy kredki. Co najważniejsze jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda na ujarzmienie brwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here