W dzisiejszych czasach wiele osób jest zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, dzięki której możliwe jest zarabianie sporych pieniędzy. Ludzie tworzą firmy działające w wielu branżach, a jedną z popularniejszych jest branża motoryzacyjna, która wiąże się z mechaniką pojazdową, pomocą drogową oraz wieloma innymi usługami, takimi jak na przykład mycie pojazdów. Coraz większa grupa przedsiębiorców wyraża zainteresowanie możliwościami, jakie przynoszą im tak zwane myjnie bezdotykowe.
Czym jest myjnia bezdotykowa?

Jak sama nazwa wskazuje, myjnia bezdotykowa to sprzęt, dzięki któremu można dokładnie umyć samochód od zewnątrz bez konieczności jego dotykania, używania wiadra z wodą, płynem, gąbki, szmatek, itp. Skuteczne działanie takich myjni jest możliwe dzięki wodzie znajdującej się pod ciśnieniem. Myjki wysokociśnieniowe dostępne na stanowiskach takich myjni pozwalają na kierowanie strumienia wody, wody ze specjalnym płynem oraz wody z nabłyszczaczem i składnikiem pozwalającym na unikanie zacieków, na pojazd. Jedynym zadaniem użytkownika jest wrzucenie do specjalnego otworu odpowiedniej kwoty przeliczanej na czas obsługi stanowiska oraz wybranie rodzaju wody, która ma wydostawać się z myjki.

Warto zaznaczyć, że istnieją również tak zwane myjnie bezdotykowe, tunelowe. Po opłaceniu usługi (w specjalnej maszynie przyjmującej monety), pojazd przejeżdża przez tunel, w którym jest dokładnie myty przez specjalne szczotki i inne urządzenia z wykorzystaniem wody, specjalnych płynów, itp.

Koszty myjni bezdotykowych

Każdy przedsiębiorca zainteresowany zakupem takiego sprzętu dla potrzeb własnej działalności, zastanawia się nad tym jaka jest cena zakupu myjni bezdotykowej. Używany sprzęt tego rodzaju średnio kosztuje od 180 do nawet 360 tysięcy złotych. Nie jest to jednak sztywny zakres cen, ponieważ koszty takich myjni zależą od ilości stanowisk, rodzaju myjni, producenta sprzętu, itp.

Jeśli ktoś jest zainteresowany nowym sprzętem wysokiej jakości, to należy skorzystać z ofert firm zajmujących się wytwarzaniem oraz montażem takich myjni bezdotykowych. Najlepsi dostawcy posiadają specjalne internetowe kalkulatory, dzięki którym można obliczyć cenę zakupu myjni bezdotykowej dopasowanej do konkretnych oczekiwań klienta. Oprócz tego można obliczyć rentowność takiego sprzętu podając informacje dotyczące ceny, a także szacowane informacje na temat obłożenia. Takie kalkulatory pozwolą na dokładną analizę i podjęcie właściwej decyzji.

http://www.maxmotors.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here