Najlepsze hotele z jacuzzi w Polsce

W Polsce nie brakuje miejsc idealnych na luksusowy wypoczynek. Szukasz pokoju lub apartamentu z jacuzzi dla dwojga? Podpowiadamy, jakie hotele mają je w swojej ofercie.

Manor House SPA (pod Radomiem)

Hotel Manor House SPA znajduje się na  terenie zabytkowego pałacu Odrowążów z XV wieku. To obiekt wypoczynkowy wysokiej klasy. W królewskich murach nie mogło zabraknąć luksusowego SPA oraz apartamentów z jacuzzi w pokoju.

Odwiedzając Manor House SPA, możemy również korzystać z takich udogodnień jak Termy Zamkowe, kryty basen, czy chata solna. Dodatkowo ofertę wzbogacają dostępna dla gości sala fitness, możliwość jazdy konnej i gry w wodnego golfa oraz koncerty z muzyką na żywo. 

Hotel Afrodyta Business & SPA (Radziejowice)

Szukając ustronnego miejsca pod Warszawą na weekend we dwoje można wybrać hotel z jacuzzi Afrodyta Business & SPA, położony w Radziejowicach. W ofercie apartamentów odnajdziemy pokoje z prywatnym jacuzzi, urządzone według różnych stylów i motywów przewodnich. Odnajdzie tutaj swoje miejsce każda dusza.

Ofertę dopełnia jedno z najlepszych SPA w okolicy oraz baseny i jacuzzi zewnętrzne, w którym można nie tylko się relaksować, ale także podziwiać rozgwieżdżone niebo. Ponadto w hotelu Afrodyta mamy możliwość odwiedzenia grot z czystym, zjonizowanym powietrzem.

Hotel Windsor (Jachranka)

Hotel Windsor, jak sama nazwa wskazuje, to iście królewski obiekt. Dla swoich gości oferuje nie tylko pokoje z jacuzzi, ale także bicze wodne, strefę saun, baseny i oczywiście – strefę SPA. To nie wszystkie atrakcje, jakie ma na swojej liście podwarszawski obiekt. Miłośnicy sportów mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego oraz dostępnego na miejscu parku linowego.

Tak bogata oferta i liczne atrakcje są dostępne w otoczeniu pięknej przyrody. Spacer do lasu oraz wzdłuż pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego jest wręcz obowiązkowy.

Uroczysko 7 Stawów (Gola Dzierżoniowska)

Hotel Uroczysko 7 Stawów łączy w sobie ekologię oraz luksus. Położony wśród dziewiczej przyrody nieopodal Wrocławia zachęca swoją bogatą ofertą strefy Wellness oraz jedynego w Polsce SPA by l’occitane.

Ekskluzywne pokoje z jacuzzi (sprawdź ofertę aktualną ofertę – https://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/pokoje) na tarasie z widokiem na całą okolicę sprawiają, że trudniej o lepsze miejsce na romantyczny weekend we dwoje. Klimat dopełnia atmosfera renesansowego zamku, na terenie którego został zbudowany cały hotel Uroczysko 7 Stawów.

Hotel Narvil Conference & SPA (Serock)

W Hotel Narvil Conference & SPA znajdą swoją przystań wszyscy ci, którzy potrzebują odpocząć od miejskiego zgiełku i natłoku obowiązków. Położony wśród bezkresnej przyrody, tuż nad brzegiem Narwi, niedaleko Warszawa to prawdziwa luksusowa przystań.

Przeszklone jacuzzi pośrodku salonu to dopiero przysmak tego, co ten obiekt ma do zaoferowania. Bogata oferta apartamentów oraz SPA sprawi, że pobyt w Hotel Narvil Conference & SPA będzie niezapomniany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here