Najlepsze kubki termiczne z firmowym logo

Kubki termiczne z nadrukiem są jednymi z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych. Sięgają po nie zarówno duże, jak i małe firmy, które pragną obdarować swoich klientów i partnerów biznesowych praktycznym, estetycznym i wysokiej jakości upominkiem. To, czy nasi odbiorcy będą w pełni usatysfakcjonowani z podarunku, w największej mierze zależy od jakości kubka, który wybierzemy. Aby ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, przygotowaliśmy kilka praktycznych wskazówek pomagających wybierać najlepsze kubki termiczne z nadrukiem firmowym.

Kubki termiczne z nadrukiem w roli gadżetów reklamowych

Kubki termiczne z nadrukiem to bardzo praktyczne przedmioty codziennego użytku, które świetnie sprawdzą się w roli gadżetów reklamowych. Firma może wręczyć je zarówno klientom, jak i ważnym partnerom biznesowym i w ten sposób zyskać ich wdzięczność, przywiązanie oraz zapewnić sobie całkowicie bezpłatną reklamę wszędzie tam, gdzie znajdzie się kubek i jego nowy właściciel. Takie postępowania daje szansę zwiększenia rozpoznawalności firmy oraz rozpropagowanie jej działalności wśród szerokiego grona nowych odbiorców.

Z kubków termicznych korzysta obecnie bardzo wiele osób. Któż nie docenia bowiem możliwości wypicia świeżej kawy lub herbaty podczas jazdy do pracy autem, spaceru, wykładów czy podróży służbowej? Ich zalety doceniają zarówno uczniowie i studenci, jak i kierowcy, przedstawiciele handlowi, a także szefowie i prezesi firm. Dobrej jakości kubek termiczny pozwala na długi czas zachować ciepło ulubionego napoju oraz cieszyć się jego doskonałym smakiem i optymalną temperaturą bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz.

Wysokiej jakości kubki termiczne z nadrukiem, czyli jakie?

Jak widać, zalety kubków termicznych są oczywiste, a ich wybór jako gadżetów reklamowych podyktowany niezwykłą popularnością wśród użytkowników. Kubki termiczne z nadrukiem występują jednak w tak wielu wariantach, że niezwykle trudno jest dokonać właściwego wyboru. Odpowiedni kubek termiczny musi być bowiem zarówno atrakcyjny wizualnie, jak i posiadać dobre właściwości termiczne, które sprawią, że obdarowana nim osoba doceni prezent oraz będzie po niego chętnie sięgała zwiększając przy tym potencjał reklamowy samego gadżetu.

Wysokiej jakości kubki termiczne z nadrukiem

We wskazaniu najlepszych kubków termicznych posłużymy się autorskim Wielkim Testem Kubków Termicznych zrealizowanym przez Versus – firmę oferującą wysokiej jakości gadżety reklamowe z nadrukiem. W teście sprawdzone zostały wszystkie najważniejsze parametry kubków termicznych oraz porównane z zapewnieniami ich producentów. Najważniejszym parametrem, jaki badano, jest czas, w którym dany kubek utrzymuje ciepło napoju do temperatury 45°C. Pod uwagę wzięto również komfort korzystania z kubka, wygodę jego mycia, jakość wykonania, wagę oraz możliwości znakowania. Wszystko po to, aby ułatwić wybór najlepszych dostępnych w ofercie produktów oraz pokazać, czego tak naprawdę możemy się po nich spodziewać. Oto wyniki!

Wielki Test Kubków Termicznych według Versus

Na pierwszym i drugim miejscu w teście uplasowały się odpowiednio kubki termiczne z nadrukiem Lock i Fade, które utrzymały ciepło napoju do temperatury 45°C przez aż 13 godzin oraz oferowały dobre pozostałe parametry brane pod uwagę w teście. Tuż za nimi uplasował się model Sajo, który oferował ciepły napój przez 12 godzin. Na trzeciej pozycji znalazł się natomiast kubek Viki, który pomimo, że utrzymał ciepło napoju przez 3 godziny, dysponował lepszymi właściwościami użytkowymi od kubka termicznego Winnipeg z miejsca 6-tego, który zdołał utrzymać właściwą temperaturę płynu przez 10 godzin.

Test ten w doskonały sposób pokazuje, jak bardzo mogą różnić się między sobą poszczególne modele produktów oraz wskazuje te kubki termiczne z nadrukiem, których wybór warto rozważyć w pierwszej kolejności. Sięgnięcie po jeden z nich gwarantuje pełne zadowolenie ich przyszłych użytkowników i co za tym idzie, sukces działań promocyjnych, zwłaszcza jeśli jeden z ich elementów mają stanowić wysokiej jakości gadżety reklamowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here