stół

Nikt z nas nie wyobraża sobie wyposażenia swojego domu ani lokalu gastronomicznego bez stołu. Jest to mebel, który nie tylko dodaje szyku i uroku ale też jest bardzo funkcjonalny. Wśród stołów wyróżniamy te okrągłe i prostokątne, jednak to te pierwsze cieszą się większym uznaniem.

Okrągły stół sprawdzi się w eleganckiej restauracji ale też w skromnie urządzonym wnętrzu mieszkania. Cechuje go uniwersalność, skromność i prostolinijność w swej klasie.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/nowoczesne-stoly-okragle-do-domow-i-obiektow-gastronomicznych/

Stół we wnętrzu mieszkania

Stół w centrum naszego salonu lub jadalni, miejsce spotkań całej rodziny. To epicentrum rozmów, odrabiania lekcji czy też spożywania posiłków. To wokół stołu często toczy się życie domowników.

Z tego względu, że stół spełnia tak wiele funkcji musi być przede wszystkim funkcjonalny,a zatem bardzo duże znaczenie ma jego forma. I tu doskonałym wyborem okaże się nowoczesny okrągły stół, który posiada mnóstwo zalet.

Przede wszystkim dzięki temu, że jest owalny, zmieści dużo osób a zajmie przy tym mniej miejsca niż stół prostokątny. Dodatkowo taki stół sprawdzi się przy małych dzieciach, ponieważ brak w nim ostrych krawędzi jak przy stole prostokątnym dzięki czemu dziecko nie uderzy się w róg takiego stołu i może bezpiecznie się bawić.

Takie stoły są polecane szczególnie w małych pomieszczeniach, gdzie mamy ograniczenie metrażowe i prostokątny stół nie ma wtedy w takim pomieszczeniu zastosowania. Co więcej takie stoły są bardzo eleganckie, praktyczne, wprowadzają ład i poczucie harmonii i spokoju do takiego wnętrza.

Okrągłe stoły są na rynku od wielu pokoleń. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli zarówno w designerskich sklepach meblowych jak i u mniej znanych sklepach z meblami. Cenne perełki można też znaleźć np. w sklepach ze starymi meblami lub pchlim targu, a później taki stół odnowić i cieszyć się z jego odnowienia.

Taki okrągły stół można też zamówić sobie indywidualnie u stolarza na wymiar z dowolnego gatunku drewna o dowolnym kształcie , wymiarze i kolorze. To idealna opcja dla tych bardziej wymagających i zaganianych, którzy nie mają czasu na chodzenie po galeriach meblowych w poszukiwaniu idealnego okrągłego stołu do swojej jadalni.

Warto zobaczyć: http://kobiecylajf.pl/id4687,modna-skorzana-teczka-idealna-na-prezent/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here