Wiosna to cudowny okres w roku, kiedy wszystko kwitnie, dni stają się długie i ciepłe i z przyjemnością spędza się je na świeżym powietrzu. W tym czasie kupujemy bardzo dużo owoców i warzyw, które są źródłem wielu witamin. Maliny – właściwości odżywcze i zdrowotne tego słodkiego, delikatnego owocu są bardzo duże. Maliny zawierają witaminy z grupy B oraz jakże potrzebny kobietom kwas foliowy. Dodane do owsianki czy naleśników świetnie sprawdzą się na śniadanie. Warto rozsmakować się tych owocach, gdyż są nie tylko pyszne, ale i bardzo zdrowe.
Po czym poznać męskiego mężczyznę? Tak naprawdę bardzo trudno stwierdzić czym jest męskość. Czy możemy to określić w jednym zdaniu? Na pewno za męskość odpowiada testosteron. A kiedy poziom testosteronu jest za niski? Rozpoznać to można po złym samopoczuciu, chandrze, skłonności do kłótni lub agresji, a także braku ochoty na seks. Aby sprawdzić poziom testosteronu udajmy się do lekarza, który zleci wykonanie koniecznych badań.
Zaburzenia snu i impulsywność u nastolatków są dość powszechne. U młodych ludzi szaleją hormony to przekłada się na ich nadaktywność nie tylko w ciągu dnia, ale również i w nocy. Stąd często występujące zaburzenia snu oraz impulsywność. Jak sobie z tym poradzić i pomóc naszemu nastolatkowi? Na pewno warto wprowadzić do diety herbatki ziołowe- w szczególności uspokajającą melisę, która zaparzona i spożyta przed snem pozwoli naszemu nastolatkowi trochę się wyciszyć. Także zrezygnujmy w diecie z dużej ilości mięsa, gdyż spożywanie go w znacznych ilościach podnosi wysokość hormonów odpowiedzialnych za agresję.

http://pobocza.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here