Z jakich tkanin wykonywane są ubrania sportowe? Takie ubrania szyje się z różnych tkanin, odpowiednio dobranych do danej aktywności. Są to materiały z polipropylenu, poliamidu, czy z poliestru. Np. stroje kąpielowe wykonuje się z poliamidu. Poliester, który ma niski wskaźnik chłonności i jest odporny na działanie promieni słonecznych, też bardzo często wykorzystywany jest do szycia ubrań sportowych. Dobrym materiałem jest też elastan.
Liszaj płaski – skąd się bierze i jak leczyć? Liszaje to zmiany skórne, a liszaj płaski najczęściej występuje u ludzi. Są to grudkowe zmiany na ciele wraz z występującym świądem. Dokładnie nie wiadomo jeszcze jakie są przyczyny ataku tej dolegliwości. Prawdopodobnie jest to spowodowane stresem, zakażeniem wątroby. Takie wykwity na skórze mogą utrzymywać się dość długo i najczęściej występują w jamie ustnej. Lekarze najczęściej przepisują maści, a w skrajnych wypadkach odpowiednie antybiotyki.
Pochwica i dyspareunia to częste objawy, czyli występujący ból podczas stosunku. Dolegliwość ta może dopaść kobiety w różnym wieku. Młode i starsze, nie ma tu reguły. Przyczyny mogą być różne. Na tle psychicznym, anatomicznym, czy medycznym. Najlepszym rozwiązaniem, jest udanie się do lekarza specjalisty i wspólne rozwiązanie tego problemu. Jest to bardzo ważna sprawa związana z życiem intymnym u kobiet. Nie chcąc mieć problemów seksuologicznych, leczenie tej choroby pomoże na reakcje seksualne, które przecież jest bardzo ważną dziedziną naszego cudownego życia.

http://www.manukazdrowie.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZdrowe bo naturalne
Następny artykułBadania w ciąży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here