Zarówno dorośli jak i dzieci co dziennie mają do czynienia z modą.  Najszerszą jednak grupą odbiorców przemysłu odzieżowego są nastolatki. Nie ma się co dziwić, że rynek odzieży młodzieżowych ma się dobrze,  stale się rozwija i wciąż rośnie. Właściwie z sezonu na sezon zaobserwować można, szczególnie w sieciówkach co w danym czasie jest najgorętszym hitem sezonu

Bluza numerem jeden

Odzież młodzieżowa generalnie kojarzy się z pewną częścią garderoby. Są to oczywiście bluzy, niegdyś uważane z za element odzieży sportowej. Bluzy jednak, ze względu na funkcjonalność oraz przede wszystkim wygodę wkradły się do casualowego stylu i mają się w bardzo dobrze. Do wyboru jest całe mnóstwo fasonów  i modeli. Bluzy królują wśród odzieży  młodzieżowych, a zwłaszcza kroje bluz typu oversize, czyli obszerne luźne bluzy, z kapturem lub bez, nadające nonszalanckiego stylu całej stylizacji. Szalenie modne jest również połączenie bluzy elementami koszulowymi, to jest kołnierzykiem lub bufiastymi rękawami. Miejsca troczków często zajmują także satynowe i atłasowe tasiemki. Ponad to gorącym trendem są bluzy z kreskówkowymi nadrukami, naszywkami i szalonymi printami- im bardziej się dzieje, tym lepiej.

Dziki zwierz

Odzież młodzieżową zdominował również wszech obecny motyw zwierzęcy, a raczej uszek, pyszczków, ryjków i ogonków poszczególnych zwierząt. Odzież młodzieżowe, zwłaszcza stworzona z myślą o dziewczynach połączona są z tego typu elementami zwierzęcymi. Bardzo na topie, a w zasadzie wszechobecny i dominujący w ostatnim czasie jest motyw jednorożca oraz pandy. Nie tylko, jakby się mogło wydawać na piżamach, ale na t- shirtach, bluzach, czy czapkach. Ponad to ogromnym zainteresowaniem cieszą się nakrycia głowy z uszkami zwierząt, czy też na kapturach. W ostatnim czasie bardzo modne stały się również pluszowe kombinezony, które wydają się być bardzo wygodne i praktyczne, zwłaszcza w długie i ponure jesienne wieczory. Oczywiście oprócz jednorożca oraz pandy, bardzo popularne są również kombinezony w formie królika, misia czy kota. Odzież młodzieżowa   dla chłopaków zdominowane są w ostatnim czasie przez motyw oraz postacie z komiksów Marvel’ a oraz Gwiezdne Wojny.

http://www.sluchajcie.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here