Wyjątkowym prezentem dla siostry na Święta Bożego Narodzenia będzie upominek-przeżycie, np. w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej lub indywidualnej lekcji makijażu. Dziewczyny, które lubią wyzwania, ucieszą się z vouchera na energiczne zajęcia pole dance. Siostrze dbającej o zdrowe odżywianie można ofiarować w prezencie wizytę u dietetyka, na której ułożony zostanie indywidualny plan żywieniowy dla niej.

Indywidualna lekcja makijażu

Dobrze wykonany make-up potrafi ukryć mankamenty urody i uwydatnić to, co w niej najładniejsze. Aby nauczyć się go poprawnie wykonywać, wystarczy czasem trochę praktyki i cennych wskazówek. Jeżeli siostra interesuje się sztuką make-upu, to indywidualna lekcja makijażu to prezent dla niej. W czasie trwania zajęć z profesjonalną makijażystką, uczestniczka kursu dowie się, jakie kosmetyki przeznaczone są dla jej cery, zapozna się z makijażowymi akcesoriami, a także pozna sprytne sztuczki malowania, które ukryją mankamenty urody. Lekcja robienia make-upu to świetny pomysł na prezent zarówno dla nastolatki, która dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem, jak i starszej siostry, która po prostu lubi o siebie dbać i ceni sobie kobiecy wygląd.

Pomysłowy prezent dla siostry – sesja zdjęciowa

Pomysłem na świąteczny prezent dla siostry może być profesjonalna sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym bądź w plenerze. Sesję fotograficzną można rozszerzyć, np. o wykonanie makijażu i fryzury, co pozwoli bliskiej osobie poczuć się wyjątkowo przed obiektywem aparatu. Do zdjęć można zaprosić chłopaka lub najlepszą przyjaciółkę. Upominek w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej to nie tylko świetna zabawa, ale i pamiątka na wiele lat. Zdjęcia można później wywołać w dużym formacie i ozdobić nimi ściany pokoju bądź ofiarować w prezencie członkom rodziny. Efekty sesji można również uwiecznić w postaci fotoksiążki, którą można zamówić, np. za pośrednictwem Internetu.

Indywidualny plan żywieniowy dla dziewczyny dbającej o zdrowe odżywianie

Indywidualny plan dietetyczny to pomysł na prezent pod choinkę dla kobiety, która dba swój wygląd i zdrowe odżywianie. Wizyta odbywa się u profesjonalnego dietetyka. Plan żywieniowy dobiera się na podstawie zdrowia, ewentualnych przyjmowanych leków, trybu życia, a także preferencji smakowych. Ponadto w czasie wizyty u dietetyka wykonuje się pomiary antropomeryczne, które uzupełnią zebrane wcześniej informacje i umożliwią stworzenie przede wszystkim zdrowej, ale i skutecznej diety, która przyniesie zamierzone efekty.

Zajęcia pole dance

Zajęcia pole dance to pomysł na prezent dla dziewczyny, która prowadzi aktywny tryb życia, kocha taniec lub po prostu lubi próbować nowych rzeczy. Zmysłowy taniec na rurze to ćwiczenia, które angażują praktycznie wszystkie mięśnie ciała. Na prezent siostrze może ofiarować zarówno zajęcia indywidualne, jak i w grupie. Na pierwszej lekcji panie poznają podstawowe chwyty i figury. Pole dance to nie tylko dobre ćwiczenie na mięśnie brzucha, nóg czy rąk, ale również aktywność, która uczy poruszać się w bardzo kobiecy i zmysłowy sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here