stoły stylowe

Zakup nowego mieszkania nieodłącznie wiąże się z urządzeniem wnętrza. Sklepy meblowe ułatwiają nam zadanie, proponując gotowe projekty wnętrz. Są one przyjemne dla oka, jednak nie da się pominąć faktu, że idąc tym tropem staniemy się właścicielami typowego mieszkania XXI wieku, które sprawia wrażenie jakby zjechało z taśmy produkcyjnej. Wynajęcie architekta wnętrz wiąże się z niemałymi kosztami i często bywa strzałem w kolano. Co zatem robić? Warto skupić się na jednym, charakterystycznym elemencie wyposażenia, który doda naszemu mieszkaniu szlachetności i oryginalności.

W sklepie krzeslaradomsko.pl firma Radomsko oferuje szeroki wybór mebli, które korzystają ze 150-letniej tradycji. Sklep ma w swojej ofercie ponad 620 typów stołów, krzeseł, foteli, bujaków, hokerów, wieszaków oraz stolików, począwszy od klasycznych giętych, poprzez eleganckie, tapicerowane i nowoczesne. Radomsko to przede wszystkim producent krzeseł łączących w sobie naturalność i tradycyjne kształty, które z pewnością dodadzą Twojemu wnętrzu rysu szlachetności i wyjątkowego klimatu. Bardzo finezyjne i urozmaicone kształty oraz wspaniały, przestrzenny, klasyczny design, szlachetne lite drewno to cechy szczególne tych krzeseł. Warto wspomnieć, że w odróżnieniu od mebli ze sklepów wielkopowierzchniowych, te krzesła są naprawdę solidnie i trwale wykonanie, co sprawia, że możesz się nimi cieszyć przez lata.

Jak mówi producent krzeseł krzeslaradomsko.pl, krzesła stylowe powstawały w oparciu głównie o wpływy wiedeńskiego (Thonet), włoskiego (Milano Style) i francuskiego designu z okresu Ludwika XVI. Mimo to na tle konkurencji wyróżnia je najwyższy poziom techniczny ich produkcji oraz najszlachetniejszy surowiec w stosunku do innych krzeseł stylowych. Pierwsze krzesła stylowe zostały wyprodukowane w Radomsku ponad 130 lat temu i do dziś marka Meble Radomsko należy do liderów na rynku w tej dziedzinie.

krzesła stylowe

Sklep ma w swojej ofercie również stoły stylowe z drewna oraz forniru dębowego lub bukowego, które nadadzą elegancji i smaku każdemu wnętrzu. Stoły te łączą w sobie doskonałą jakość wykonania i tradycyjny wiedeński styl. Klasyczne ciemne stoły do jadalni będą współgrały z resztą mebli i sprawią, że wnętrze wypełni się ciepłem, spokojem i elegancją. W ofercie znajdziesz również stoliki oraz ławy o wysokości 48 lub 58 cm wykonane w tym samym stylu, co stoły. Dzięki temu otrzymasz dwa produkty wykonane z tego samego materiału, które będą ze sobą doskonale współgrały. Jeden z nich może być wykorzystany jako stół do jadalni, natomiast drugi jako stolik kawowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here