Perfumy damskie, które budzą pożądanie

Ludzkość od zarania dziejów kieruje się przy wyborze partnera czy partnerki kryteriami, których nie do końca sobie uświadamia. Atrakcyjność drugiej osoby to zbiór różnych czynników począwszy od cech widocznych na pierwszy rzut oka po takie, które wyczuwamy innymi zmysłami także podświadomie. Są to cechy takie jak proporcjonalność ciała, inteligencja czy właśnie zapach.

Nie chodzi tu tylko o to czy dana osoba ładnie pachnie, ale czy jej woń ma w sobie tę chemiczną mieszankę sprawiającą, że nasze serca zaczną bić coraz szybciej i poczujemy legendarne motylki w brzuchu.

Nie jest tajemnicą, że niektóre zapachy są w danej kulturze bardziej atrakcyjne od innych i powodują, że czując je jesteśmy bardziej skłonni do określonych działań. Wiedzę tę wykorzystują między innymi specjaliści od marketingu, którzy w określonych działach sklepu rozpylają zapachy mające budzić miłe skojarzenia i zachęcić nas do zakupów określonego produktu.

Jest to też wiedza od dawna wykorzystywana przez producentów wszelkich pachnideł. Wiemy, że istnieją perfumy damskie pobudzające pożądanie oraz takie, które potrafią sprawić, że dana kobieta będzie na przykład postrzegana jako bardziej profesjonalna. Ich receptury są oczywiście tajemnicą producenta, ale bez najmniejszych wątpliwości możemy stwierdzić, że aby dany zapach był skuteczny musi przede wszystkim spełniać dwa kryteria.

Po pierwsze musi on współgrać z naturalnym zapachem danej osoby, jej feromonami, oraz być wystarczająco trwały. To prawda, że najlepsze w tym wypadku są zwykle bardzo drogie markowe perfumy, jednak warto też przyjrzeć się ofercie tzw. perfum lanych, które potrafią dorównywać jakością tym najdroższym, ale nie mają jeszcze wyrobionej odpowiedniej marki.

Oczywiście najlepsze i najtrwalsze perfumy lane również mają swoją cenę, ale ich plusem jest to, że można je kupić sporo taniej niż ich markowe odpowiedniki, oraz to, że można dobrać ich odpowiednią ilość np. żeby przetestować ich działanie na płeć przeciwną.

Trwałe perfumy lane nie należą też do rzadkości, bowiem bardzo często ich receptury są przygotowywane przez prawdziwych artystów w swoich fachu. Takich, którzy nie tylko potrafią wydobyć najpiękniejsze zapachy z powierzonego im surowca, ale również sprawić, że perfumy uzyskują tę tajemniczą moc przyciągania.
Jak już wcześniej wspomniano bardzo ważne jest, żeby dany zapach idealnie współgrał z naturalnym zapachem konkretnej osoby, dlatego bardzo dobrze jest, jeśli nie mamy jeszcze swojego idealnego zapachu, przetestować wcześniej kilka z tych, które szczególnie nam się podobają.

Trwałe perfumy lane znajdziesz w sklepie francuskieperfumy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here