Peruka

Jesteś ciekawa, jak będziesz się prezentować w zupełnie innym kolorze włosów niż Twój naturalny? Nie możesz lub boisz się przefarbować swoje włosy na inny kolor? A może z innych powodów szukasz wygodnych peruk, które będą wyglądać jak Twoje naturalne? Nie szukaj daleko, idealna sztuka jest na wyciągnięcie ręki w naszym sklepie. Koniecznie sprawdź nasz asortyment!

Zmieniaj się, kiedy tylko chcesz

Jeśli od dawna marzysz o małej odmianie swojego wyglądu, ale boisz się podjąć radykalne kroki i zafarbować włosy, peruka to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nie musisz się stresować, jak na farbę zareagują Twoje włosy, czy kolor wyjdzie taki, jaki powinien. Nie musisz się zastanawiać, jaki będzie efekt i czy nie popełnisz błędu, przez który będziesz musiała ściąć włosy na krótko i kosztownie je odbudowywać. Istnieje o wiele prostsze i o wiele wygodniejsze rozwiązanie. Peruki nie są zarezerwowane jedynie dla osób chorych, zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Peruki i toppery, czyli tupecik z włosów, który łatwo można przyczepić do naturalnej czupryny i zwiększyć jej objętość, możesz nosić codziennie, zakładać do pracy, na spotkanie ze znajomymi, czy nawet na siłownię. Sięgnij po peruki naturalne i przekonaj się, jak niewiele trzeba, żeby poczuć się fantastycznie w nowej fryzurze.

Jak nosić peruki?

Zakładanie peruk nie jest skomplikowanym procesem. Rozpocząć trzeba od ścisłego spięcia własnych włosów, które zostaną ukryte pod peruką, lub rozczesania i rozpuszczenia ich, jeśli decydujesz się na zakup toppera albo chcesz zagęścić swoje naturalne włosy. Następnie przypina się do naturalnych włosów perukę przy pomocy małych spinek z technologią clip on, dzięki czemu peruka nie ciągnie włosów, nie niszczy ich i nie wyrywa. Są o wiele bezpieczniejsze i delikatniejsze niż inne sposoby doczepiania. Dzięki nim unikniesz ryzyka, że peruka zostanie porwana przez wiatr, czy zgubiona w trakcie tańca, biegu czy innej czynności. Potrzebujesz porady specjalisty? Odwiedź HairLux i porozmawiaj z konsultantem lub zobacz filmik instruktażowy. Przekonaj się, że operowanie peruką jest łatwiejsze, niż myślisz. Kupuj online lub umów się z konsultantem w Bielsku-Białej.

Jak dbać o peruki?

Chociaż naturalne peruki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, czy deszcz, nie są niezniszczalne. Żeby przedłużyć ich trwałość, należy odpowiednio o nie dbać, nie suszyć ich gorącym powietrzem z suszarki, nie czochrać włosów, nie kąpać się w nich w morskiej czy chlorowanej wodzie, nie rzucać niedbale po noszeniu w kąt pokoju. Zarówno peruka, jak i topper, wymaga regularnego rozczesywania pasm włosów i czyszczenia bez użycia silnych detergentów z SLS i SLES-ami. Na modele naturalne warto stosować również odżywki, wygładzające i pielęgnujące włosie. Zależnie od preferencji, perukę można zostawić do wyschnięcia lub wysuszyć przy pomocy delikatnego, ciepłego strumienia z suszarki. Modelowanie sztucznych włosów nie jest konieczne, ale dopuszczalne, zależnie od preferencji. Dbaj o swoją perukę i ciesz się nią przez długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here