Piękna panna młoda – stylowe kurtki w modzie ślubnej 2019

0
2321

To nie żart! Kurtki ruszają przed ołtarz. Modna panna młoda może śmiało znaleźć modele kurtek na ślub, które nie tylko ogrzeją ramiona, ale będą świetnie wyglądać.

Skórzana ramoneska

Kurtki na ślub nie muszą być nudne! Tony białej koronki, cukierkowe ozdóbki, kwiatki i panna młoda, która czuje się jak gigantyczna beza… Brzmi jak koszmar? Ale można go przełamać jednym zdecydowanym akcentem – skórzaną ramoneską. Może być czarna i klasyczna, ale można też postawić na modele w pastelowych kolorach lub bieli.

Najważniejsze jednak, by kurtka miała zdecydowany wyraz i przełamywała rutynę. To świetny pomysł na to, by podkreślić indywidualny charakter i pazur młodej. Można też znaleźć modele, ozdobione specjalnie na tę okazję. Na plecach można napisać nazwisko młodych lub urocze „Just married”. Nadruki można też wykonać samodzielnie.

Takie kurtki na ślub będą też wspaniałą pamiątką na lata i świetną ozdobą na sesje fotograficzne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pan młody miał swoją ramoneskę – do kompletu. Później można nawet powiesić je na ścianie jako ozdobę i niezwykłą pamiątkę najważniejszego dnia w życiu. Pełną ofertę kurtek przejrzyj na https://brendi.pl/pol_m_Kurtka-ramoneska-264.html

Skórzana ramoneska

Kurtki dżinsowe

Kurtki dżinsowe

Klasyczny dżins jest dobrym dodatkiem do ślubnej stylizacji. Odcienie bieli dobrze prezentują się z błękitem. Taka kurtka przełamuje elegancję stylizacji, ale równocześnie wygląda dość dostojnie. Podobnie, jak z kurtkami skórzanymi – dżinsowe, można ozdobić nadrukami. Kurtki te powinno zestawiać się z delikatnymi sukniami, bez licznych ozdób. Nadają się na śluby, które odbywają się latem i wiosną. Nie za bardzo pasują do eleganckich ślubów, ale na wesele w plenerze – będą już strzałem w dziesiątkę.

Płaszcz

Biały płaszcz można ubrać nawet na własny ślub. Jest on jednak mało praktyczny w codziennym używaniu. Ważne jest by nie kupować go w ciemno. Najlepiej przymierzać go do wybranej wcześniej sukni. Trzeba zwrócić uwagę na to, jak układa się na spódnicy i czy jej nie zniekształca. Dobrze by taki płaszcz nie miał zbyt wielu ozdób, żeby nie przytłoczył całej kreacji.

Futerka

Futrzane etole, narzutki lub krótkie futerka są wymarzone na elegancki, zimowy ślub. Złożone są z futra sztucznego lub naturalnego na podszewce. Są dostępne we wielu kolorach. Nigdzie nie jest powiedziane, że futerko musi być białe. Równie dobrze może być w kolorze butelkowej zieleni. Wszystko zależy od indywidualnego gustu panny młodej. Ciężko zakupić je gotowe. Najczęściej konieczna jest wizyta u krawcowej i szycie futerka na miarę. Wydłuża to czas jego przygotowania, ale można za to dopasować je idealnie do figury panny młodej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here