Młodzi ludzie często stawiają na odzież, która z jednej strony prezentuje się dość nonszalancko, z drugiej zaś jest wyznacznikiem mody. Jeśli dodatkowo tworzona jest przez polską markę, zyskujemy idealny układ, w którym wspieramy polskich przedstawicieli mody. W ten sposób powstała również firma Majors, prezentująca swoje ubrania w najlepszym stylu na całym świecie.

Idealna odzież streetowa to przede wszystkim takie ubrania, które z jednej strony są wygodne, z drugiej zaś pozwalają zaprezentować konkretny, luźny styl. Marka Majors to przede wszystkim odzież dla ludzi młodych, którzy stawiają przed producentem odzieży wysokie wymagania dotyczące jakości, wyglądu, rodzajów materiałów czy ich połączeń w tworzeniu modnych stylizacji.

Dla kogo odzież?

Marka Majors przygotowuje kolekcje przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wśród nich znaleźć można ubrania na co dzień czy na okazje bardziej na luzie i sportowe. Każdy rok i sezon oznacza zupełnie nowe pomysły, które z jednej strony pokazują trendy w świecie mody, z drugiej zaś kierują odzież tej marki na zupełnie unikalne tory. Dla fanów wcześniejszych propozycji marka proponuje atrakcyjne wyprzedaże wcześniejszych kolekcji – warte uwagi przede wszystkim pod kątem korzystnej ceny.

Co ją wyróżnia?

Zdecydowanie marka Majors to przede wszystkim odzież streetowa. Wszystkie stylizacje, zarówno dedykowane kobietom, jak i mężczyznom, wyróżnia przyjemne dla oka wzornictwo oparte na prostocie i wykorzystaniu podstawowych, ale rzucających się w oczy kolorów. Wśród produktów znaleźć można między innymi płaszcze jesienne, ale też bluzy z kapturem, kurtki czy nawet komplety dresów. Do nich dobrane są charakterystyczne spodnie z przeszyciami pionowymi oraz ściągaczami, podkreślające streetowy charakter ubrań Majors.

Bluzy Majors

W prostocie leży siła

Wszystkie stylizacje tej marki bazują przede wszystkim na prostocie. Co to oznacza? Głównie zainteresowanie kolorami, które mogą pasować do wszystkiego i na praktycznie każdą okazję. W kolekcjach damskich i męskich królują czernie zestawione ze wstawami w kolorze białym, a także czerwonym. Dla tych, którzy preferują jasne barwy, doskonale sprawdzą się alternatywę, białe wersje strojów. Dla najbardziej odważnych pań i panów zdecydowanie poleca się żółte ubrania z kontrastowymi dodatkami – doskonale podkreślające niezwykły charakter marki oraz jej dynamizm. Ta prostota połączeń zestawiona z nieskomplikowanymi fasonami sprawia, że odzież Majors pasuje wielu młodym ludziom, doskonale wpasowując się w ich gust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here