Piękna sceneria, ciekawa historia i wiele legend, które do dziś wzbudzają ogromne zainteresowanie – oto atrakcje, dzięki którym zamek w Niedzicy stał się jednym z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów zamków w Polsce. Dla kogo obiekt ten będzie ciekawym celem wycieczki? Dlaczego każdy z nas powinien odwiedzić to miejsce przynajmniej raz w życiu?

Zamek w Niedzicy to wyjątkowy zabytek, a spacer po jego terenie każdemu z nas dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zamek Dunajec, bo tak brzmi pełna nazwa tego obiektu, może się pochwalić wspaniałą i pełną tajemnic historią. Choć najwięcej emocji wzbudzają legendy o skarbie Inków, i inne opowieści o zamku i jego mieszkańcach mogą zainteresować gości. Jest to jednocześnie piękna budowla o ogromnej wartości historycznej, która zachwyca piękną lokalizacją oraz niezwykle atrakcyjnym otoczeniem. Ciekawa ekspozycja muzealna, tarasy widokowe oraz opowieści, którymi raczą gości miejscowi przewodnicy – oto główne powody, dla których warto odwiedzić to niezwykłe miejsce przynajmniej raz w życiu.

Wycieczki w dolinie Dunajca to moc wrażeń i przygoda, w trakcie której można poznawać wiele legend i miejsc związanych z ukrytymi skarbami. To również niezwykłe atrakcje o charakterze historycznym i przyrodniczym. Zamek w Niedzicy jest przecież tylko jednym z wielu ciekawych miejsc, którym w tej części kraju warto przyjrzeć się dokładniej.

http://www.hotelsystem.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here