Pasy wyszczuplające są to urządzenia mechaniczne najczęściej nakładane na talię. Teoretycznie mówi się, że dzięki nim mięśnie brzucha zostają pobudzone do pracy i przy tym spalają tkankę tłuszczową co skutkuje zrzuceniem wagi. Działa to na zasadzie napinania i rozluźniania mięśni. Zalecany czas trzymania większości pasów to od 15 do 30 minut dziennie. Efekty nie są widoczne szybko, należy uzbroić się w cierpliwość chcąc coś osiągnąć tą metodą.
Poznaj właściwości kaszy gryczanej nie bez powodu nazywanej królową wśród kasz. Dzięki wszechobecnym zaletom nawet najbardziej wybredne osoby są skłonne wprowadzić ją do swojej diety. Co najważniejsze, posiada właściwości odkwaszające organizm i zawiera bardzo dużo błonnika pokarmowego, w porównaniu do innych produktów jest najbardziej opłacalnym wyjściem. Zalecana jest w przypadku zaburzeń pracy jelit i dla osób chcących zredukować swoją wagę ponieważ zapewnia uczucie sytości na długi czas, a także gwarantuje równomierny przypływ energii. Dla osób z nadciśnieniem lub niedoborem pierwiastków jest doskonałym rozwiązaniem – poprzez zawartość potasu obniża ciśnienie i dostarcza wielu witamin i minerałów.
Poznaj niezwykłe właściwości lecznicze rumianku pospolitego, który jest niezwykle wszechstronną rośliną. Działa przeciwzapalnie, rozkurczowo, przyśpiesza gojenie się ran, jest przeciwbakteryjny a jego zewnętrzne zastosowanie jest łagodzące w przypadku stanów zapalnych skóry i alergiach. Można go wykorzystywać także do inhalacji dróg oddechowych. Jego kwiat, tak zwane koszyczki często mają zastosowanie w kosmetyce.

http://www.ohho.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here