Właściwy dobór biustonosza to nie lada wyczyn. Wiele kobiet ma z tym spory kłopot, zaś nieodpowiednie dobranie stanika może przynieść ze sobą wiele groźnych konsekwencji – także tych zdrowotnych. Z pomocą przychodzą styliści prestiżowej i ekskluzywnej marki Ewa Bien, którzy poprzez stworzenie kolekcji jesienno-zimowej prezentują niezliczoną ilość unikalnych wzorów, mnogość form, a także niebanalne rozwiązania kolorystyczne.

Biustonosze push-up

To jedna z najbardziej popularnych i cenionych pośród kobiet form biustonosza. Celem tego typu stanika jest wypchnięcie biustu w górę wespół z zabraniem jego boków. Najczęściej biustonosz rodzaju push-up jest wyposażony w specjalistyczne wkładki powiększające stworzone z pianki, bądź żelu. Do jakich biustów odpowiedni jest tytułowy rodzaj stanika? W ciekawy sposób pisze o tym jedna z popularnych blogerek :

„…Staniki z wkładkami powiększającymi są obecnie produkowane nawet do miseczki H, ale najchętniej wybierane są kobiety z małym biustem, aby go powiększyć optycznie. Zależnie od kształtu i kondycji biustu można wybrać krój plunge, który sam w sobie eksponuje biust i pomaga uzyskać efektowną ”dolinkę” między piersiami…”

Najnowsza kolekcja ekskluzywnej marki Ewa Bien prezentuje tą popularną formę w zupełnie nowej odsłonie z uwzględnieniem swych najsilniejszych walorów, czyli subtelności, elegancji oraz nowoczesności. Z bogatą ofertą można się zapoznać poprzez oficjalną stronę internetową marki – https://ewabien.com/pl/biustonosze/push-up.html.

 Biustonosze balconette

Kolejnym rodzajem popularnego stanika jest typ kroju balconette, potocznie zwany balkonetką. Jest to biustonosz średniozabudowany, którego górna linia krawędzi zbliżona jest do poziomu. Istotnym walorem tego typu rozwiązań jest uniwersalność i praktyczność – balkonetki są nader wszystko wygodne oraz nadają się idealnie do szerszych, lecz niezbyt głębokich dekoltów. Taki krój panie z powodzeniem mogą nosić na co dzień. W tym miejscu warto powrócić do oferty kreatorów Ewy Bien – postanowili oni wyjść naprzeciw potrzebom swych klientek i stworzyli szeroką gamę staników typu balconette. Odznaczają się one unikalnymi rozwiązaniami w kwestii wzorów, a także bogatą paletą barw. Z tą innowacyjną kolekcją można się zapoznać pod następującym adresem – https://ewabien.com/pl/biustonosze/balconette.html.

Najnowsza propozycja wysokiej klasy stylistów stanowiących o popularności marki Ewa Bien opiewa w innowacyjne rozwiązania, które szturmem podbiły początek sezonu jesienno-zimowego wyznaczając nowy kierunek w modzie dotyczącej bielizny. Nowa odsłona popularnych form biustonoszy klasycznych z pewnością trafi w gusta nawet najbardziej wymagających pań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here