krem

Rynek kosmetyczny rozwija się w ekspresowym tempie i trudno być na bieżąco z wszelkimi nowościami i trendami w pielęgnacji twarzy. Obecnie, coraz częściej można usłyszeć o produktach profesjonalnych, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla gabinetów kosmetycznych. Czy warto je stosować w zaciszu własnego domu i gdzie je kupić?

Kosmetyki do zadań specjalnych

Szukając naprawdę skutecznych kosmetyków warto przyjrzeć się rodzimym firmom, które mają wiele do zaoferowania. Najlepszym tego przykładem są kosmetyki Bandi. To rodzinna firma, która powstała w Polsce w latach 80., a od tamtej pory osiągnęła bardzo wiele w dziedzinie kosmetologii. Produkty tej marki, to kosmetyki do twarzy oraz włosów wykorzystujące unikalne receptury, oparte o najnowocześniejsze technologie produkcyjne. Są zaliczane do segmentu preparatów profesjonalnych, które jednocześnie można stosować we własnych domach. Podobnie, jak inne kosmetyki premium, są one dostępne tyko w najlepszych sklepach i drogeriach, m.in. w cosibella.pl, gdzie jest bogaty wybór profesjonalnych preparatów kosmetycznych.

Najskuteczniejsze składniki aktywne

Czym różnią się kosmetyki profesjonalne od tych, które są dostępne w zwykłych sklepach? Przede wszystkim stężeniem i rodzajem składników aktywnych. Dobrym przykładem są właśnie produkty Bandi, które obfitują w najskuteczniejsze składniki, a ich zawartość jest dużo wyższa niż w innych kosmetykach do użytku domowego. Jest to choćby retinol (stosowany w kuracji przeciwzmarszczkowej), kwas salicylowy (niezastąpiony podczas walki z trądzikiem) czy witamina C (rozjaśnia przebarwienia). W zwykłych kremach można znaleźć ich śladowe ilości, natomiast u Bandi ich stężenie jest na tyle wysokie, że gwarantuje bardzo szybkie rezultaty.

Jakość poparta badaniami i certyfikatami

To, co wyróżnia produkty premium do pielęgnacji twarzy, to również ich bezpieczeństwo. Bandi i inne marki profesjonalne, dbają o to żeby każdy oferowany preparat był maksymalnie skuteczny i bezpieczny w stosowaniu. Nad ich recepturami pracują najlepsi kosmetolodzy i naukowcy, zaś każdy produkt jest wielokrotnie testowany w specjalistycznych ośrodkach badawczych. Siłę tych kosmetyków potwierdzają też liczne certyfikaty oraz nagrody. Czy zatem warto postawić na profesjonalną pielęgnację? Oczywiście, a co ważne – w dalszej perspektywie – pozwoli to nawet na zaoszczędzenie pieniędzy. W końcu, im skuteczniejsza pielęgnacja domowa, tym rzadziej trzeba odwiedzać gabinety kosmetyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here