Radio w łazience

Radio łazienkowe, jak i kuchenne to bardzo pożądane rozwiązania, natomiast wiele osób ma problem z ich dopasowaniem do stylu danego wnętrza. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest radio do zabudowy, które bez większych problemów można ukryć w ścianie lub kafelkach. 

  • Radio do łazienki – jakie wybrać?
  • Dlaczego warto wybrać radio do zabudowy?

Radio do łazienki – jakie wybrać?

Radio do łazienki musi być przede wszystkim funkcjonalne. Wśród oferty tego typu urządzeń warto szukać przede wszystkim modeli, które gwarantują odporność na wysoką wilgotność, jaka panuje w pomieszczeniu. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku jest radio do zabudowy. Niektóre modele można wbudować w kabinę prysznicową. Znacznie większą popularnością cieszy się jednak obecnie odtwarzacz Wifi wykorzystujący także łączność bluetooth. Takie urządzenie jest przeznaczone do montażu w ścianie. Głośniki umieszcza się w suficie podwieszanym. Pozwala to na ukrycie całego sprzętu, dzięki czemu można go zamontować w łazience o dowolnej aranżacji. Obsługa takiego odtwarzacza jest wyjątkowo prosta. Komunikujesz się z nim za pośrednictwem smartfona z odpowiednią aplikacją (dostępne są one zarówno w Google Play, jak i App Store). Nie potrzebujesz pilota, dodatkowego panelu sterowania. Nie musisz się także martwić o utratę łączności. Wysoką jakość odtwarzanych dźwięków zapewniają głośniki najwyższej klasy. Odtwarzacz Wifi można kompletować z głośnikami okrągłymi, jak i kwadratowymi. W zależności od potrzeb dobierasz ich odpowiednią moc i rozmiar.

Dlaczego warto wybrać radio do zabudowy?

Radio do zabudowy to rozwiązanie, które możesz wykorzystać w łazience, kuchni, salonie. Sprawdzi się ono także w przestrzeniach użyteczności publicznej, firmach, sklepach. Jego ogromną zaletą jest możliwości szybkiego i bezproblemowego montażu. Radio do zabudowy możesz zamontować:

  • w suficie podwieszanym,
  • w naściennych puszkach montażowych,
  • w meblach.

Plusem nowoczesnych urządzeń tego typu są wymienne ramki dekoracyjne, które pozwalają na łatwą adaptację do bardzo różnych aranżacji. Wystrój wnętrza nie jest więc żadną przeszkodą do instalacji radia. Produkty tego typu są bardzo zróżnicowane. Przegląd dostępnych rozwiązań możesz sprawdzić na https://eissound.pl/12-kb-sound. Ta różnorodność pozwala wybrać rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb. Najbardziej zaawansowane modele posiadają wyświetlacz LCD z:

  • wbudowanym zegarem,
  • funkcją alarmu,
  • kalendarzem.

Tego typu zestaw można również rozbudować o większą liczbę głośników oraz zintegrować z systemem Multiroom. Wszystkie te rozwiązania podnoszą funkcjonalność urządzenia, która znacznie wykracza poza możliwości zwykłego radia. Więcej o typach nowoczesnych odbiorników przeczytasz na https://eissound.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here