regulacja brwi u kosmetyczki

Czy na regulacje brwi u kosmetyczki trzeba się jakoś przygotować?

Nie, na zabieg regulacji brwi u kosmetyczki możesz wejść praktycznie ‚z ulicy’. Jest to krótki i szybki zabieg, więc w większości przypadków wykonasz go od ręki. Jeśli jednak trafisz na bardzo popularny salon lub kosmetyczkę, może się okazać, że będziesz musiała umówić się na konkretny termin. Jedyne co, to zanim udasz się na regulację brwi u kosmetyczki,pozwól im odrosnąć. Jeśli masz bardzo wyskubane i cienkie brwi, kosmetyczka nie będzie miała jak nadać im nowego kształtu. Aby mogła cokolwiek zrobić, musi mieć na czym pracować. Jeżeli nie jesteś pewna kosmetyczki, do której się udajesz, możesz zabrać ze sobą podkład, puder lub korektor, którym ukryjesz zaczerwienienia spowodowane wyrywaniem. Natomiast naprawdę dobra i profesjonalna kosmetyczka, powinna najpierw delikatnie usunąć nasz ewentualny makijaż, a następnie ukryć i załagodzić podrażnienia. Jeśli jednak idziemy do konkretnej kosmetyczki albo salonu, z którego usług do tej pory nie korzystaliśmy, lepiej się ubezpieczyć i zabrać swoje produkty do poprawienia makijażu.

regulacja brwi u kosmetyczkiCzy warto regulować brwi u kosmetyczki?

Oddając się w ręce profesjonalistki, mamy większe szanse na to, że kształt naszych brwi zostanie dobrze dobrany do naszej twarzy. Brwi są bardzo ważnym elementem oprawy oczu, które odpowiednio podkreślone mogą nadać naszemu spojrzeniu charakteru, a całej twarzy odpowiedniego wyrazu. Regulacja często połączona jest z henną, która pozwoli nam na przyciemnienie włosków. Cena za regulację brwi u kosmetyczki jest niewielka. To koszt rzędu 8-12zł. Jeśli zdecydujemy się na hennę, cena wzrośnie do 15-20zł, w zależności od salonu.

Plusy i minusy z korzystania z usług kosmetyczki

Minusem jest brak pewności, czy osoba, do której się udajemy jest kompetentna i będzie umiała dobrze dobrać kształt brwi do naszej twarzy. Brwi zbyt cienkie lub wyskubane, będą wyglądać groteskowo. Z kolei brwi zbyt grube i nieujarzmione, wyglądają po prostu niechlujnie. Nie należy przesadzać również ze zbyt dużym, albo zbyt ostrym łukiem. Pierwszy sprawi, że będziemy wyglądać na wiecznie zdziwione, drugi spowoduje, że twarz będzie wyglądać na ostrą i nieprzyjemną. Jest to jednak niewielkie ryzyko, ponieważ kosmetyczka powinna mieć doświadczenie. Plusem jest czas. Regulacja brwi w salonie to czas około 10 minut. Razem z ewentualną henną – 20-25 minut. W domu regulacja zajmuje nieco więcej czasu. Warto umówić się na ten prosty zabieg. Jest nieskomplikowany, a cena za regulację brwi u kosmetyczki nie jest duża. Natomiast różnica wizualna w naszym wyglądzie będzie zdecydowanie na plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here