Podkłady mineralne do twarzy Rimmel Lasting Finish 25H o pojemności 30 mililitrów, to idealne podkłady dla wszystkich kobiet, które cenią sobie trwałość nawet do 25 godzin. Opakowanie w formie buteleczki z zamieszczoną pompka sprawia, że nakładanie podkładów należy do łatwych. Formuła nie tworzy efektu maski i łatwo się rozprowadza. Zastosowane przez producenta formuły powodują, że produkt został tak skomponowany, że mogą go używać kobiety o skórze suchej, wrażliwej, jak i normalnej, bowiem dostępna jest tak szeroka gama fluidów.

Składniki, które nie uczulają

Dzięki naturalnym składnikom nie uczulają – także mogą go używać również osoby, których cera skłonna jest do podrażnień i alergii. Podkład Rimmel Lasting Finish 25H rewitalizuje oraz ponownie ożywia skórę, która na co dzień boryka się z wieloma zdarzeniami: słońcem, wiatrem czy deszczem. Dla osób, które ciężko pracują również idealnie się sprawdzi, bowiem po nałożeniu podkładu nie występują oznaki zmęczenia, a sam makijaż utrzymuje się na twarzy ponad dobę. Zastosowana przez markę Rimmel formuła zapewnia szybkie, a zarazem lekkie pokrycie.

Godnym zauważenia jest fakt, że podkłady Rimmel Lasting Finish 25H zostały wzbogacone o system nawilżający Aqua Primer, dzięki któremu skóra pozostaje nawilżona, a każda kobieta będzie czuć się komfortowo przez cały długi dzień. Producent postanowił zachwycić swoje Klientki szeroką gamą kolorystyczną, która w ciągu dnia pozostaje im wierna. Przewidziano kolory, które przedstawiono od najjaśniejszego po najciemniejsze: Leight Porcelan, Ivory, True Ivory, Soft Beige, Classic Beige, Natural Beige oraz Sand. Atutem podkładów Rimmel Lasting Finish 25H jest nie tylko szeroka gama kolorystyczna, o której wspominano wcześniej, ale również zapach, który jest przyjemny – wtapia się w skórę i nadaje jej naturalny zapach.

Pełne krycie, czyli to, na czym zależy nam najbardziej

Podkłady idealnie sprawdzają się podczas pełnego krycia nie zawsze idealnej cery. Bowiem zastosowane formuły świetnie maskują niedoskonałości i sprawiają, że ma się wrażenie perfekcyjnego wygładzenia od samego rana, do późnego wieczora. Nie zapychają porów, dzięki czemu nie powodują większych problemów na skórze. Zaletą podkładów Rimmel Lasting Finish 25H jest, zastosowana przez Producenta, przedłużona trwałość, ale również krycie wszelkich cieni pod oczami. Godnym zauważenia jest również fakt, że podkłady, pomimo szerokiej gamy kolorystycznej, która dostępna jest również w ciemnych kolorach, nie brudzą ubrań i są odporne na ścieranie. Zastosowano w nim także witaminę E, która w pełni chroni skórę każdej kobiety przed wolnymi rodnikami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here