„Lato to okres, w którym często wnętrza nie zapewniają nam właściwej ochrony przed upałem. Konieczne może stać się zainwestowanie w klimatyzację. Występują one w wielu rodzajach, jak zatem wybrać właściwy do naszych potrzeb?

Przenośne urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością. Dzięki możliwości przemieszczania możemy je stosować w miejscu, w którym najbardziej go potrzebujemy i swobodnie przenosić we wnętrzu.

Urządzenia montowane na stałe są popularniejszym wariantem. Ich zasadniczą zaletą jest połączenie wydajności i cichej pracy, zwłaszcza w modelach typu split. Taki model składa się z dwóch części znajdującej się w środku i na zewnątrz pomieszczenia. Tego typu jednostka ma jednocześnie możliwość wentylowania wnętrza, suszenia czy filtracji powietrza.

Oddzielnymi urządzeniami są klimatyzatory podsufitowe. Pozwala to na montaż w mniej widocznych miejscach i ukrycie przed oczami naszych gości. W przypadku klimatyzatorów kanałowych zyskujemy za to możliwość rozprzestrzenienia chłodnego powietrza na wiele pomieszczeń jednocześnie.

W przestrzeni z podwieszanym sufitem najlepszym rozwiązaniem będzie klimatyzator kasetonowy, łatwy w montażu i dobrze rozprowadzający powietrze we wnętrzu.

www.sklepwinternecie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here